Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Amazon zatvára svoju spoločnosť Book Depository, mnohí zákazníci po celom svete sú sklamaní

Firma oznámila svojim zákazníkom koniec činnosti po takmer dvoch desaťročiach podnikania.

5.4.2023 (SITA.sk) – Americký online predajca Amazon zatvára svoju dcérsku spoločnosť Book Depository sídliacu v Spojenom kráľovstve. Firma oznámila svojim zákazníkom koniec činnosti po takmer dvoch desaťročiach podnikania, čo sa stretlo s ľútosťou mnohých jej zákazníkov po celom svete.

Book Depository skončí 26. apríla. Informuje o tom spravodajský portál BBC, ktorý pripomína, že Amazon avizoval plány na zrušenie tisícok pracovných miest a zmeny vo svojich podnikoch po celom svete.

Book Depository založili v roku 2004 bývalý zamestnanec Amazonu Andrew Crawford a jeho obchodný partner Stuart Felton. Amazon predajcu kníh kúpil v roku 2011.

Zdroj: SITA.sk – Amazon zatvára svoju spoločnosť Book Depository, mnohí zákazníci po celom svete sú sklamaní © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií