fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Amazon zatvára svoju spoločnosť Book Depository, mnohí zákazníci po celom svete sú sklamaní

Firma oznámila svojim zákazníkom koniec činnosti po takmer dvoch desaťročiach podnikania.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.4.2023 (SITA.sk) – Americký online predajca Amazon zatvára svoju dcérsku spoločnosť Book Depository sídliacu v Spojenom kráľovstve. Firma oznámila svojim zákazníkom koniec činnosti po takmer dvoch desaťročiach podnikania, čo sa stretlo s ľútosťou mnohých jej zákazníkov po celom svete.

Book Depository skončí 26. apríla. Informuje o tom spravodajský portál BBC, ktorý pripomína, že Amazon avizoval plány na zrušenie tisícok pracovných miest a zmeny vo svojich podnikoch po celom svete.

Book Depository založili v roku 2004 bývalý zamestnanec Amazonu Andrew Crawford a jeho obchodný partner Stuart Felton. Amazon predajcu kníh kúpil v roku 2011.

Zdroj: SITA.sk – Amazon zatvára svoju spoločnosť Book Depository, mnohí zákazníci po celom svete sú sklamaní © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií