fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ambiciózna Meghan Markle: Vždy chcela byť princeznou!

Meghan Markle už od malička vedela, čo chce! A tvrdo si šla za svojím snom, až kým ho nezískala.

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle vždy snívala o neobyčajnom živote. A podľa odhalení jej brata Thomasa Markle ml. Mala od detstva ambíciu stať sa princeznou. A urobila pre to všetko.

Megxit sa blíži

Od 31. marca budú môcť Meghan Markle a princ Harry začať nový život, ďaleko od britskej kráľovskej rodiny. Po dvoch rokoch práce pre kráľovskú sa rozhodli dištancovať sa a vzdali sa funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny. Ich cieľom bolo, aby sa stali finančne nezávislými. Ale nielen to.

Dištancovať sa od kráľovskej rodiny mala pomôcť aj Meghan Markle. Tá mala v dôsledku mediálnej vojny, ktorá sa okolo nej rozpútala psychické problémy a trpela. Život princeznej teda vôbec nebol taký, ako si ona sama predstavovala.

Brat bývalej americkej herečky odhalil v rozhovore pre The Express informácie o živote Meghan Markle, ako aj o jej túžbe: “Jej detským snom bolo stať sa princeznou.”

Vždy chcela byť princeznou

Brat bývalej americkej herečky odhalil v rozhovore pre The Express informácie o živote Meghan Markle, ako aj o jej túžbe: ” Jej detským snom bolo stať sa princeznou.”. Redaktorom a verejnosti zároveň prezradil, Meghan sa neváhala inšpirovať Lady Dianou, aby zdokonalila svoj postoj a úlohu.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton - Tomuto kalorickému dezertu nedokáže odolať!

Podľa Thomasa Markle ml. si jeho sestra “nechcela nechať ujsť príležitosť pretiecť pomedzi prsty”. V rozhovore tiež hovorí o tom, že Meghan trávila svoje detstvo pozeraním rozprávok Disney.

„Myslím si, že stať sa princeznou bolo jej hlavným cieľom a najvyššou životnou métou,”  uvádza 54-ročný brat vojvodkyne zo Sussexu.

Meghan Markle zároveň označuje za „vysoko ambiciózne dievča, ktoré vždy dostane, čo chce“.

Meghan Markle kritizujú všetci, vrátane jej rodiny

Vlna kritiky na sa manželku princa Harryho nesie z každej strany. A to vrátane jej brata, aj otca. Ten najnovšie natočil dokument s názvom “Thomas Markle: My Story”. V ňom dopodrobna opísal jeho komplikovaný vzťah, ktorý má so svojou dcérou. V upútavkach, ktoré kanál Channel 5 postupne zverejňuje komentuje Thomas Markle súčasné udalosti v Sussexe a naznačuje, že manželia sa menia „na stratené duše“. Dátum zverejnenia kompletného dokumentu ešte nie je verejnosti známy. Avšak už teraz sa ho mnohí, vrátane bulvárnych médií nevedia dočkať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií