fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Anglický youtuber so 6 miliónmi odoberateľov sa pokúsil o majstrovský kúsok. Jeho úlohou bolo vysloviť 8 slovenských jazykolamov. Takto mu to išlo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Prednedávnom sme vás upozornili na video slovenského youtubera Michala Kozelského zo Zvolena, ktorý sa rozhodol vydať na zaujímavú cestu, keď si do svojej spolupráce pozval anglického youtubera JustJohn, ktorý mal za úlohu povedať 5 slovenských slovíčok a 5 hlavolamom.

Tentokrát však youtuber MichalPPZ posúva laťku vyššie a do svojho videa si pozval jedného z najlepších youtuberov sveta, Tobuscusa, ktorý má v súčasnosti viac ako 6 miliónov odoberateľov.

Aj on sa pokúsi o takmer nemožné, pretože jeho zadanie bolo jasne – prečítať 8 slovenských jazykolamov. To, ako mu to išlo alebo skôr nešlo, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Verte, že o zábavu máte zaručene postarané.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií