fbpx
Anglický youtuber so 6 miliónmi odoberateľov sa pokúsil o majstrovský kúsok. Jeho úlohou bolo vysloviť 8 slovenských jazykolamov. Takto mu to išlo!

Anglický youtuber so 6 miliónmi odoberateľov sa pokúsil o majstrovský kúsok. Jeho úlohou bolo vysloviť 8 slovenských jazykolamov. Takto mu to išlo!

Prednedávnom sme vás upozornili na video slovenského youtubera Michala Kozelského zo Zvolena, ktorý sa rozhodol vydať na zaujímavú cestu, keď si do svojej spolupráce pozval anglického youtubera JustJohn, ktorý mal za úlohu povedať 5 slovenských slovíčok a 5 hlavolamom.

Tentokrát však youtuber MichalPPZ posúva laťku vyššie a do svojho videa si pozval jedného z najlepších youtuberov sveta, Tobuscusa, ktorý má v súčasnosti viac ako 6 miliónov odoberateľov.

Aj on sa pokúsi o takmer nemožné, pretože jeho zadanie bolo jasne – prečítať 8 slovenských jazykolamov. To, ako mu to išlo alebo skôr nešlo, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Verte, že o zábavu máte zaručene postarané.

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muž poslal svojej matke fotku so svojim synom. Hrdá babička si však všimla detail, s ktorým sa rozhodla podeliť s internetom
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)