fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ani Kate, ani Meghan! Toto je najštýlovejšia členka kráľovskej rodiny

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď vojvodkyne Kate a Meghan udávajú módne trendy, najštýlovejšia členka kráľovskej rodiny je sesternica Williama a Harryho, Lady Amelia. Keď uvidíte, pochopíte.

Najštýlovejšia členka britskej kráľovskej rodiny je modelka

Patrí k ženám, ktoré by ste prehliadli len ťažko. V monarchii je bezpochyby veľa krásnych dám, ale Lady Amelia Windsor má rozhodne navrch. Má iba 24 rokov, je sesternica Harryho a Williama a už dnes je jasné , že ju čakajú veľké úspechy. Krehká blondínka je možno menej známa ako Kate a Meghan, ale vďaka šarmu a vkusu je právom označovaná ako najštýlovejšia členka kráľovskej rodiny. Je nezvyklé, aby sa miesto kráľovských povinností venovala modelingu, ale mladá dáma si ide za svojím a iné ju nezajíma. Spolupracuje so zvučnými značkami aj magazínmi a pokojne môžeme povedať, že je o ňu dosť veľké bitka. Veď kto by nechcel uloviť na spoluprácu tak veľkú rybu?

Dokonalá vždy a všade

Lady Amelia má veľmi rada všetky spoločenské a módne podujatia, kde je vždy výborne nastajlovaná. Najštýlovejšia členka kráľovskej rodiny vie, ako sa obliecť, aby upútala pozornosť a ukázala, že v móde sa jednoducho vyzná. Jej popularita narastá nielen doma, ale aj vo svete a mnohí jej predpovedajú veľmi sľubnú kariéru. Nie každý je však taký nadšený, pretože aj keď sa rozhodla ísť svojou cestou, stále patrí do monarchie. Jej dedko, princ Edward vojvoda z Kentu, je bratrancom kráľovnej Alžbety II a Lady Amelia je uvedená na zozname nástupcov na kráľovský trón. A asi aj preto jej jej správanie tŕňom v oku tých, ktorí si ctia tradície.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: Ako ju princ William požiadal o ruku?

https://www.instagram.com/p/B5nnrB7JyD1/

Mladá rebelka

Kate aj Meghan sú na očiach verejnosti pravidelne. Kým Kate je označovaná za dokonalý vzor manželky, matky a budúcej kráľovnej, Meghan je jednoducho rebelka, ktorá kašle na protokol. To isté robí aj Lady Amelia. Hoci je najštýlovejšia členka kráľovskej rodiny krásna a svojská, kráľovná jej má občas plné zuby. Modeling ako taký by jej možno ani neprekážal. Mladá rebelka však neskrýva ani svoje tetovania a veľmi rada ukazuje svetu svoje telo. Jej nahé prsia sa objavili aj v novinách, miluje svojich fanúšikov a dobré žúry. Hoci sa nemusí riadiť prísnymi pravidlami ako William a Harry, nie každému je po chuti vidieť takéto výstrelky. Každopádne sú to práve jej názory a snaha žiť po svojom, ktoré jej prilákali toľkú pozornosť.

https://www.instagram.com/p/BvHolk_g_r1/

Prečítajte si tiež:

Prečo Meghan Markle nemala korunku od svojho svadobného dňa, na rozdiel od Kate a kráľovnej?

Zdroj: svetevity.sk  feminity.sk  zena.sk  babskeveci.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií