fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Animované filmy, ktoré tento rok ovládnu kiná!

Máte tip? napíšte nám mailom

Síce sú animované, no rozhodne nie sú len pre deti. Tu je zoznam tých, ktoré si nemôžete nechať ujsť!

Lego Batman – 9. 2.2017

Bláznivé lego dobrodružstvo odštartuje náš zoznam. Ak ste zvyknutí v animákoch na rôzne šialenosti, počkajte si na to, čo uvidíte v Lego animáku. Hlavnou postavou bude (Lego) Batman a okrem neho môžeme vo filme vidieť aj ďalšie (Lego) komiksové postavy – Supermana, Robina a iných.

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka 30.3.2017

Malo to byť pokračovanie filmov Šmolkovia 1 a 2. Avšak, ľudia vo filmovom štúdiu sa rozhodli otvoriť novú kapitolu animovaných filmov o Šmolkoch, a tak sa zrodil tento film. Šmolkovia nájdu v lese tajuplnú mapu a chystajú sa na dobrodružstvo. Mapa ich má doviesť k zabudnutej dedinke. V pretekoch, kto prvý nájde dedinku, nebudú chýbať ani Gargamel a Azrael, odvekí rivali Šmolkov.

Ja zloduch 3 – 29.6.2017

Po tretíkrát sa vráti aj Gru a jeho mimoni (tým to v samostatnom filme veľmi nešlo). Proti Gruovi sa postaví Balthazar Bratt, zloduch so zmyslom pre módu.

Prečítajte si tiež:
Slovensko bojuje o Oscara: Odbornej porote sa predstaví dráma Nech je Svetlo

Emoji vo filme – 10.8.2017

Viete, kde žijú emoji?  V meste zvanom Textropolis. Hlavným hrdinom filmu je multiemoji Gene, ktorý sa túži stať obyčajným emoji.

Coco

Od tvorcov Príbehu hračiek (Toy Story) prichádza nový film. 12-ročný chlapec Miguel sa snaží odhaliť rodinné tajomstvo.

https://www.youtube.com/watch?v=uC1vUdr9q0U

Zdroj:csfd.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií