fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Láska cez nenávisť? Aplikácia Hater ti pomôže nájsť partnera vďaka hejteniu

Máte tip? napíšte nám mailom

Hater – appka, ktorú si zamilujú i tí, ktorí milujú hejtenie

Ak si hejter, ktorému však chýba trocha lásky či niekto na spoločné hejtenie, appka Hater je pre teba tá pravá. Vďaka nej sa totiž môžeš spoznať s niekym, kto nenávidí rovnaké veci ako ty. Táto aplikácia, za ktorou stojí 29-ročný Brendan Alper, funguje na podobnom princípe ako Tinder. To znamená, že používatelia tak môžu vyjadriť svoju lásku či nenávisť k jednotlivým témam/heslám (veci, ľudia, činnosti, vlastnosti).

Dnes, kedy sa táto aplikácia pre všetkých hejterov oficiálne spúšťa, obsahuje približne 2 tisícky tém, no autor myšlienky chce, aby témy mohli vytvárať i samotní používatelia. Medzi heslami, ktoré tam teraz môžeš nájsť je napríklad stalkovanie na Facebooku, marihuana, Donald Trump, Vladimír Putin či misionárska poloha.

Brendan Alper tvrdí, že je jednoduchšie začať konverzáciu s niekym, o kom vieš, že nenávidíte rovnaké veci. Fakt, že sa ľudia majú radi na základe spoločne zdieľanej nenávisti k niekomu či niečomu, je i vedecky dokázaný, takže appka Hater má dosť veľký predpoklad byť úspešnou.

Prečítajte si tiež:
TOTÁLNA NOSTALGIA: Tieto hity si pospevovali všetky deti rokov 90-tych

 

Zdroj: vice.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií