fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapec v zátoke objavil archeologický poklad. Neuveríte, čo našiel!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlapec pri hre v zátoke objavil nezvyčajný predmet. Údajne išlo o archeologický poklad. Pozrite sa, ako to dopadlo.

Portál CNN uvádza, že 12-ročný chlapec Jackson Hepner vycestoval spolu so svojou rodinou do mestečka Millersburg. Čas si krátil hrou v zátoke, v ktorej objavil nezvyčajný predmet s nesmiernou hodnotou.

Jackson našiel v zátoke niečo ako mamutí zub, ktorý mal veľkosť 18 cm. Majiteľ hotela Jason Nies tvrdí: ,,Keď sme predmet našli, ihneď sme začali hľadať na internete, o čo presne ide.”  Nikto z ľudí, ktorí videli predmet, nebol nálezom mladého chlapca nijako zvlášť ohúrený. Až do momentu, keď pochopili, čo držia v rukách. Jeho otec Josh Hepner tvrdil, že syn miluje prírodu a bol skutočne nadšený z toho, čo pri hre našiel. A o čo vlastne išlo?

Archeologický poklad – len cez mapu?

Tento unikátny nález sa rozhodli preskúmať aj samotní odborníci. Ešte predtým, ako sa tak stalo, im Jackson nakreslil vlastnú mapku, aby vedeli, akou cestou sa tam dostanú. Chlapec o celej situácii tvrdí „Našiel som mamutie zuby, ktoré sa nachádzali asi desať metrov pod mostom.” Zároveň dodal, že by bol skutočne nadšený, keby mohol mamutí zub ukázať aj svojim kamarátom.

Prečítajte si tiež:
Chudnutie za 20 minút denne: prečo je intervalový tréning skutočným hitom

Profesor Nick Kardulias potvrdil, že on a takosto aj jeho kolegovia veria tomu, že chlapec naozaj našiel mamutie zuby. Keďže skutočne ide o archeologický nález, majiteľ prisľúbil chlapcovi, že sa ním môže pochváliť kamarátom a následne ho hotel chce vystaviť ako atrakciu pre miestnych turistov.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií