fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malý Archie je hviezda vianočného priania. Prečo kráľovská rodina nalieha, aby sa pár na Vianoce vrátil?

Máte tip? napíšte nám mailom

Členovia kráľovskej rodiny prinútili princa Harryho a Meghan Markle, aby sa vrátili zo zahraničia a aby strávili Vianoce vo Veľkej Británii, keďže princ Filip trávi štvrtú noc v nemocnici.

Manželia premeškali predvianočný obed kráľovnej v Buckinghamskom paláci a počas vianočného dňa sa nebudú zúčastňovať tradičného kráľovského stretnutia rodiny v súkromnom panstve Sandringham.

Archieho vianočné prianie

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexe leteli so svojím osemmesačným synom do Kanady ešte minulý mesiac. Členovia rodiny však trvali na tom, aby sa pár vrátil, hneď po tom, ako sa na internete objavilo Archieho vianočné prianie. Je na ňom kráľovský pár s úsmevom, ako sedí pred vianočným stromčekom aj s roztomilou tváričkou malého Archieho.

archie vianočné prianie
Vianočný pozdrav princa Harryho, Meghan Markle a Archieho

Zdroj povedal novinám: „Ešte predtým, ako vojvoda ochorel, mnohí boli v rozpakoch, prečo by Harry a Meghan odišli. Môže to byť  jeden z posledných vianočných rodinných sviatkov s kráľovnou a Filipom”. Iní však tvrdia, že majú absolútne právo na riadnu dovolenku a súkromie.

Archie vianocne prianie
Kráľovná sedí vedľa fotografií Karla a Camilly (1), princa Filipa (2), obrázka vianočných pohľadníc z Cambridges (3) a jej otca Juraja VI.

A čo krásne rodinné fotografie a spomienky s dieťaťom Archie?

„Mnohí členovia  z rodiny by ho veľmi radi videli cez Vianoce, avšak nemôžu keďže sú v zahraničí. Môže sa to zdať až bezohľadné a sebecké, vzhľadom na postupujúci vek kráľovnej a Filipa,” pokračuje zdroj. Zdroj dodáva, že kráľovský pár si chce v súkromí prebrať všetko, čo sa stalo v tomto roku.

Prečítajte si tiež:
Otvorená spoveď mladej zlatokopky: Toto sú dôvody, prečo sa nechávam vydržiavať bohatými ženáčmi

Vojvodkyňa a bývalá herečka žila a pracovala v Toronte počas svojej hereckej kariéry. V hlavnej úlohe populárnej americkej drámy Suits. Pár sa ukázal spolu, keď sa Meghan pripojila k Harrymu na Hry Invictus v roku 2017 v kanadskom meste.

Prekvapujúce vianočné tradície kráľovskej rodiny, o ktorých ste nevedeli

 

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií