fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Arogant pritvrdil! Jeho najnovšia skladba hovorí o tom, že je lepšie byť sklamaný, ako oklamaný!

Máte tip? napíšte nám mailom

Arogant, alias Andrej Palanský svoju tvorbu na našom webe už prezentoval. V najnovšej tvorbe však prekvapil každého.

 

Úvodnou skladbou v tomto roku je skladba Homeboy. Ňou odpaľuje sériu nových videoklipov, na ktoré sa môžeme tešiť. Aj tohto roku má Arogant pripravených množstvo prekvapení. Skladba Homeboy naznačuje, ktorým smerom sa chce interpret uberať. Ako väčšina jeho skladieb, aj tá najnovšia v sebe ukrýva hlbokú myšlienku, ktorú Arogant pomenoval jasne: “Skladba odzrkadľuje postoj k ľuďom, za ktorých by som dal ruku do ohňa, no je lepšie byť pravdou sklamaný ako byť oklamaný.” Hovorí interpret.

16593534_10202722689065335_1047270884_o

Ako vznikla skladba?

“Skladba vznikla spontánne jedného dňa, kedy mi kamarát poslal hudbu od Jacoba Lethala so slovami “brácho, do tohoto by si mal naložiť!”. Stačili mi dve hodiny a už sme v štúdiu s chalanmi nahrávali homeboya! O samotnú postproduciu videoklipu/ réžiu a mix/master, som sa postaral ja a vďaka šikovným ľudom ako je Daniel Andel (Imagine productions) a Ivan Bočev, som mal k dispozícii kvalitný natočený materiál na úpravu. v Poslednom rade musím spomenuť mojích chlapcov Paškyho a Gabka, ktorí si to v klipe odsrali a do slova! (smiech). A samozrejme ruku k dielu pridala aj moja priateľka, ktorá sa mi postarala o make-up a masky.” Dodáva Arogant.

Prečítajte si tiež:
Slovenská hudobná liga vyráža za kapelami do klubov

 

16593443_10208922595244652_1416574484_o

 

Podľa neho je táto skladba odrazovým mostíkom od dna, pretože sa vraj máme tešiť na množstvo nových skladieb a videoklipov. A neostane len pri hudobných prekvapeniach. Arogant chce tento rok spustiť aj live streamy na portáli twitch.com, kde pre svojích fanúšikov chce pripraviť množstvo relácií. Taktiež pripravuje hudobný film s názvom Jediné čo mám!

Ak chceš vidieť Aroganta, ako hrá CS:GO, alebo spoznať ľudí, ktorí s ním spolupracujú, určite sa máš na čo tešiť.

Vypočuj si novú skladbu Aroganta s názvom Homeboy.

Arogant – Homeboy

 

 
Zdroj: Arogant
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií