fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V novembri zažijeme mimozemskú inváziu/Arrival (2016) Trailer #1

Máte tip? napíšte nám mailom

Paramount Pictures v novembri opäť ponúkne niečo pre priaznivcov mysterióznych filmov. Na našu planétu priletia mimozemské telesá, no nebude to typická invázia mimozemšťanov, na aké sme zvyknutí. Paradoxne, tieto telesá nebudú útočiť na ľudí, bude to trochu naopak. Budeme sa snažiť pochopiť, prečo na rôzne miesta sveta obrovské oválne gule pristáli.

Celým filmom sa bude niesť nepríjemná pochmúrna atmosféra, ako sme u režiséra Denisa Villeneuvea (Prisoners) zvyknutí. Ústrednou postavou bude expertka lingvistiky Dr. Louise Banks, ktorá sa ako jediná bude snažiť pochopiť, prečo sa tieto mimozemské lode objavili práve na našej planéte. V tejto takmer dvojhodinovej dráme sa objavia herci ako napríklad  Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker či Michael Stuhlbarg. Film ma premiéru v našich kinách 10. novembra.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií