fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Attila Végh sa čoskoro stane otcom: Kedy sa narodí malý Attilka?

Máte tip? napíšte nám mailom

Počas sobotného večera sa v rámci Oktagonu odohral takzvaný zápas storočia. Stretol sa v ňom známy slovenský MMA zápasník Attila Végh s favorizovaným Karlosom Vémolom. Súboj však dopadol v prospech Attilu, ktorý si opäť získal srdcia ľudí.

Kto je Attila Végh

Pre tých, ktorí by o Attilovi ešte nepočuli, ide o mimoriadne úspešného slovenského MMA zápasníka, ktorý počas svojej kariéry dosiahol nejeden významný úspech. 34-ročný rodák z Dunajskej Stredy zbieral ocenenia z bojových športov od detstva a v súčasnosti je jediným Slovákom, ktorý dokázal získať titul v prestížnej organizácii Bellator.

https://www.instagram.com/p/B3om6oGB_bk/

Sympaťák s nebezpečným vzhľadom

Pohľad na urasteného Attilu by nejednému z nás nahnal poriadny strach. Pravda je však taká, že pod touto 188 centimetrov vysokou “horou svalov” sa skrýva jeden citlivý, sympatický a milujúci muž. Každý, kto mal tú česť sa s ním stretnúť, ho opísal ako usmiateho a milého človeka, z ktorého srší pozitívna energia. Ako o sebe prezrádza samotný Attila, rozčúliť ho je skutočne veľmi ťažké. Má skrátka pokojnú povahu a práve to je dôvod, prečo sa nikdy, ani počas mladosti, “na ulici” nepobil. Takéto správanie kategoricky odsudzuje. Zápasí zásadne vždy len v ringu.

https://www.instagram.com/p/B4PTmeyB1H9/

Prečítajte si tiež:
Erika Mokrý: Ľudia mi želali smrť a aby som si rakovinu poriadne užila

Láska jako trám

Attila Végh v médiách a rozhovoroch často spomína svoju milovanú polovičku Natáliu. Ich láska pôsobí priam idylicky, a to aj napriek skutočnosti, že je Attila ako profesionálny športovec veľmi často na cestách. Svoj vzťah oficiálne spečatili počas augusta 2018, kedy si v kruhu rodiny a priateľov povedali svoje áno. K sobášu došlo približne rok po tom, ako sa zápasník svoju krehko pôsobiacu priateľku rozhodol požiadať o ruku. 

https://www.instagram.com/p/BnD2uoTDFgk/

Véghovcom sa o niekoľko týždňov zmení život

Od romantickej svadby neprešlo veľa času a Attila Végh sa na svojom instagramovom účte fanúšikom pochválil, že sa spolu so svojou ženuškou stanú rodičmi. „Attilka bude tatino a Natálka bude maminka, tešíme sa moc, moc,“ napísal v priebehu júna na Instagram budúci tatko. Ako sa manželský pár ďalej vyjadril, narodiť by sa im mal chlapček a privítať by ho mali už okolo Vianoc.

https://www.instagram.com/p/B31kMrqBzyY/

Zdroj: 7sport.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií