OMV prichádza so súťažou: Parádne Audi môže vyhrať každý z nás! Stačí natankovať

OMV prichádza so súťažou: Parádne Audi môže vyhrať každý z nás! Stačí natankovať

reklama

Tankovanie kvalitných palív OMV teraz prináša ďalšiu výhodu. Zákazníci, ktorí sa zúčastnia na novej spotrebiteľskej súťaži OMV, môžu byť bohatší na konci leta o nové Audi Q2.

Získať ho môžu za tankovanie kvalitných palív OMV. Tí, ktorí tankujú prémiové palivá OMV MaxxMotion Performance Fuels, majú dvojnásobnú šancu. Súťaž trvá počas augusta a septembra.

Naši zákazníci sa môžu zapojiť do súťaže jednoduchým natankovaním svojho vozidla. A keďže palivá OMV MaxxMotion zvyšujú výkon, tak sme sa rozhodli, že zvýšia aj šancu na výhru. Pre niekoho to možno bude ďalší dobrý dôvod vyskúšať vysokokvalitné palivá,“ hovorí Michaela Kuzmínová, marketingová manažérka OMV Slovensko.

Šanca na výhru je na dosah. Zákazníci, ktorí natankujú aspoň 35 litrov palív OMV s výnimkou LPG alebo AdBlue, získajú stierací žreb. Tí, ktorí natankujú OMV MaxxMotion 100plus alebo OMV MaxxMotion Diesel, získajú stieracie žreby dva, čím zvýšia svoju šancu na výhru. Unikátny kód, ktorý nájdu pod zotretou vrstvou, je potom potrebné zaregistrovať na stránke www.omv.sk/sutaz alebo zaslaním SMS správy v tvare „OMV (medzera) číslo kódu“ na skrátené číslo 6661. Zaregistrovať si môže každý zákazník neobmedzený počet kódov, každý však iba raz.

reklama

Víťaz hlavnej ceny sa môže tešiť na nové Audi Q2 1,4 TSFI. Okrem hlavnej ceny OMV pripravila každotýždenné žrebovanie o predplatenú kartu OMV Value Card v hodnote 500 eur. Špeciálna cena je pripravená aj pre milovníkov cyklistiky – 4 VIP lístky na Majstrovstvá sveta v cyklistike, ktoré sa tento rok uskutočnia v rakúskom Innsbrucku.

Súťaž potrvá od 1. augusta 2018 do 30. septembra 2018. Presné pravidlá možno získať na každej čerpacej stanici OMV a na www.omv.sk/sutaz.

Držíme palce! Výhercovi potom prajeme veľa šťastných kilometrov. 🙂

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/natankujte-na-omv-a-vyhrajte-audi-q2/341610-clanok.html

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  POZOR! Exkluzívna ponuka pre mladé talenty!!!

Foto: https://magazin.panobcan.sk/wp-content/uploads/2018/08/www3.teraz_.sk3-f011ca7bcea9ace6a7d1d08-cf62fb590447ccc9e20ba056ac04ce72e5f32084.jpg

reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Rada si tieto príbehy aj píšem a hrám.