Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aupark v Bratislave rozšíria o tri obchodné jednotky, návštevníkov čakajú obmedzenia

Stavebnou úpravou zanikne vonkajšie parkovisko P2 a autá sa presunú do rozšíreného podzemného parkoviska.

23.3.2023 (SITA.sk) – Bratislavský Aupark rozšíria, pribudnú tri obchodné jednotky. Ako informuje spoločnosť Unibail-Rodamco-Westfield, plánovaná výstavba má rozšíriť objekt smerom k mostu SNP a prinesie takmer 10-tisíc metrov štvorcových novej plochy v podobe troch rozsiahlych obchodných formátov.

Stavebné práce začnú už v marci s predpokladaným ukončením v závere budúceho roka. Stavebnou úpravou zanikne vonkajšie parkovisko v juhozápadnej časti centra P2 a autá sa presunú do rozšíreného podzemného parkoviska.

Stavebné práce budú realizovať za plnej prevádzky centra. Dočasne bude obmedzený jeden pruh McDrive a zatvorené bude parkovisko P2. Všetky obmedzenia budú vyznačené priamo na dotknutých miestach. Od 26. marca bude uzatvorené parkovisko P2 pre automobily a od 3. apríla uzatvoria vstup od parkoviska P2 pre peších.

Viac k témam: Aupark Bratislava, Obmedzenie
Zdroj: SITA.sk – Aupark v Bratislave rozšíria o tri obchodné jednotky, návštevníkov čakajú obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií