fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Túžite po aute Jamesa Bonda so všetkými vychytávkami? Môžete si ho kúpiť za TÚTO sumu

Máte tip? napíšte nám mailom

Auto Jamesa Bonda je na predaj a bude obsahovať všetky vychytávky ako to filmové.

K Jamesovi Bondovi neodmysliteľne patria vozidlá anglickej značky Aston Martin. Predovšetkým typ DB5, na ktorom sa legendárny filmový agent po prvýkrát povozil vo filme Goldfinger.

Spomínaná automobilka sa teraz chystá vyrobiť limitovanú edíciu a to aj so všetkými Bondovými vychytávkami. Dokopy sa vyrobí 28 kusov, záujemcovia si však budú môcť v roku 2020 kúpiť iba 25 vozidiel. Jedno vozidlo si nechá Aston Martin, jedno filmové štúdium a jedno bude vydražené, pričom finančné prostriedky budú následne venované charite.

Každé z vozidiel bude stáť 3,7 milióna eur a bude vybavené zbraňami, guľometmi či rezačmi preumatík. Pôjde však iba o repliky. Rovnako tak z bezpečnostných dôvodov nebude funkčné ani vystreľovacie sedadlo vodiča. Každé z áut bude mať aj radar, nepriestrelný štít v zadnej časti a baranidlo v prednom nárazníku. Nebudú chýbať ani otáčacie poznávacie značky.

 

 

 

Foto: https://www.digitaltrends.com/cars/007s-actual-aston-martin-db5-from-goldfinger-mightve-been-found/

Zdroj: https://www.express.co.uk/life-style/cars/1005764/Aston-Martin-DB5-James-Bond-Goldfinger-spec-car-price

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií