Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Auto sa prevrátilo na strechu a skončilo mimo cesty, traja mladí ľudia skončili v nemocnici

Polícia apeluje najmä na mladých začínajúcich vodičov, aby sa správali za volantom zodpovedne.

3.5.2024 (SITA.sk) – Dopravní policajti riešili v piatok skoro ráno dopravnú nehodu, ku ktorej došlo medzi Unínom a Radimovom v okrese Skalica. Na mieste našli Škodu Fabia prevrátenú mimo cesty na streche. Tri osoby vo veku 22, 23 a 24 rokov boli už v tom čase v rukách záchranárov.

„Podľa prvotných informácií z miesta boli dve osoby po nehode pri vedomí a najmladší z trojice v kritickom stave. Všetci traja boli prevezení záchranármi do skalickej nemocnice. Presný rozsah zranení nie je zatiaľ polícii známy,“ informovala trnavská polícia.

Okrem priebehu a príčiny dopravnej nehody polícia skúma aj to, kto v čase nehody sedel za volantom auta. Dvaja z účastníkov nehody boli pod vplyvom alkoholu, tretiemu rovesníkovi bola odobratá na tento účel krv v nemocnici.

Policajti na mieste zaistili viacero stôp, ktoré budú vyhodnotené a preveria aj ďalšie informácie o tom, kto riadil auto v čase nehody. Polícia apeluje najmä na mladých začínajúcich vodičov, aby sa správali za volantom zodpovedne a jazdu prispôsobili najmä svojim schopnostiam a skúsenostiam za volantom.

Viac k témam: Alkohol, Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Auto sa prevrátilo na strechu a skončilo mimo cesty, traja mladí ľudia skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií