fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Automatický systém zamkol dieťa v rozpálenom aute – rozhodovali sekundy!!!

Máte tip? napíšte nám mailom

Malo to byť len na skok – tak sa vyjadrila žena, ktorá nechala svoju dvojročnú vnučku samu v aute, keď si odbehla niečo vybaviť do centra. Nedomyslela však, že jej auto je vybavené automatickým systémom zamykania. 

Žena v nedeľu zaparkovala svoje auto v centre mesta Zlín a na chvíľu sa vzdialila od vozidla. Jej auto však bolo vybavené automatickým zamykaním. “Auto sa zamklo vnútri s malým dievčatkom, kľúčmi v zapaľovaní i mobilným telefónom,” uviedol hovorca polície v Zlíne Pavel Janík. V ten deň sa teplota v tieni pohybovala okolo 30 stupňov Celzia.

Jediným šťastím na smrť vystrašenej babičky bol fakt, že práve išli okolo mladí hasičskí dobrovoľníci z Drnovíc. “S jej súhlasom jeden z nich rozbil zadné okienko, 21-ročná členka zboru sa bez ochranného odevu pretiahla dovnútra a vozidlo otvorila. O chvíľu neskôr prišla hliadka, ktorá konštatovala, že sa udalosť obišla bez vážnej ujmy na zdraví,” povedal Janík.

Zdroj: teraz.sk

Foto: instagram.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií