fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Barack Obama: Z jeho dcéry vyrástla neuveriteľne sexy žena

Máte tip? napíšte nám mailom

Najnovšia rodinná fotografia, ktorú zverejnila Michelle Obama vyvolala doslova mediálny ošiaľ. Z jej najmladšej dcéry vyrástla krásna a sexy žena, ktorá určite nemá núdzu o mužskú spoločnosť. Čo na to jej otec Barack Obama?

Pri príležitosti tradičného amerického sviatku vďakyvzdania zverejnila manželka bývalého amerického prezidenta rodinnú fotografiu. Na zábere je Michalle Obama so svojím manželom a dcérami. Desať rokov po inaugurácii Baracka Obamu vyrástli z ich spoločných dcér skutočné ženy.

Deň vďakyvzdania u Obamovcov

Deti stále rastú príliš rýchlo…  A to najmä dievčatá. Svoje o tom vie aj Barack Obama. V poradí 44. prezident Spojených štátov amerických, otec dvoch dcér: Malia (21) a Sasha (18), oslávil deň vďakyvzdania obklopený svojou rodinou.

V tento významný americký sviatok, ktorý tento rok pripadol na štvrtok 28. novembra 2019 bývalá prvá dáma zdieľala na svojom súkromnom instagramovom profile fotografiu a odkaz pre všetkých: „Z našej rodiny smerom k vám, #HappyThanksgiving!“

View this post on Instagram

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

Na fotografii má staršia dcéra Malia oblečené jednoduché a neformálne bledomodré šaty. Zato mladšia, 18-ročná Sasha sa rozhodla pre extrémne sexy, čierne saténové šaty. Po jej vzhliadnutí sa viacerí fanúšikovia bývalej prvej dámy zhodli, že Sasha je v porovnaní s Maliou neuveriteľne sexy.

Napriek tomu, že túto fotografiu zdieľala Michelle Obama v Deň vzďakyvzdania, v skutočnosti bol tento záber urobený pred niekoľkými mesiacmi. Presnejšie v máji 2019, tesne pred plesom, ktorého sa Sasha zúčastnila. Barackova najmladšia dcéra potom predstavila svojho priateľa Chrisa Miltona.

View this post on Instagram

As I reflect on election night ten years ago today, I can’t help but think about where my political career started. I wasn’t running for office. I was running a voter-registration drive in Chicago. What I learned then — and what would become the premise of my 2008 campaign — was that you couldn't just fight for existing votes. You had to reach out to all of these people who had lost faith and lost trust, and get them off the sidelines. So during our first campaign, when I started seeing all these stories about record turnout in communities all over the country — from young people in line for hours in Iowa to elderly folks in lawn chairs down in Florida — I knew that we had shown what is possible when everybody decides to participate. And that, in and of itself, gave people a sense of their own power — their own agency in the kind of country we want to leave for our kids. When more people get off the sidelines and decide to participate, our country becomes a little more representative of its people — of everyone's collective decision. And American politics can change as a result. So on Election Day this Tuesday, I’m not just asking you to vote. I'm asking you to really show up once again. Talk with your friends, convince some new voters, and get them out to vote because then something powerful happens. Change happens. Hope happens. And with each new step we take in the direction of fairness, and justice, and equality, and opportunity, hope spreads.

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

Vzdelanie na prvom mieste

Malia a Sasha sú časťou rodiny, kde všetci jej členovia sú študentami veľkých amerických univerzít. Staršia Malia študuje na Harvarde, mladšia Sasha si vybrala University of Michigan v Ann Arbor neďaleko Detroitu. Jej škola je rovnako ako Harvard veľmi prestížna, pretože je súčasťou Ivy League, ktorá zahŕňa osem najslávnejších amerických univerzít. Barack a Michelle sú teda rozhodne hrdí na svoje potomstvo.

Nová kniha Michelle Obama

Po odchode z Bieleho domu v roku 2017 sa Michelle a Barack rozhodli venovať písaniu. Po vydaní svojej knihy “Môj príbeh” oznámila manželka býalého amerického prezidenta vydanie ďalšej, tentoraz sprevádzanej audionahrávkami. Obsahovať bude množstvo inšpiratívnych citátov a jej cieľom je pomôcť čitateľom objaviť svoje osobné a profesionálne pohľady na život a zlepšiť ich. Bývalý prezident Spojených štátov tiež uverejní svoje spomienky. Jeho kniha by mala vyjsť v roku 2020 uprostred prezidentských volieb.

Čítajte tiež:

Najmladší syn Donalda Trumpa vyzerá ako obor bez duše

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií