fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Barbora Hazuchová, finalistka SuperStar, sa zamerala na nočný život

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá slovenská speváčka Barbora Hazuchová, účastníčka poslednej speváckej súťaže SuperStar, vydáva svoj prvý videosingel. Zameriava sa, pri plnej slušnosti, na ľudí žijúcich nočným životom. Pozrite, ako to vyzerá v jej novom  videoklipe.

Finalistka poslednej série spomínanej súťaže prichádza s novým singlom Deň nocou.  V ňom speváčka prináša svoj pohľad na nočný život mladých ľudí. Vo vychádzajúcom videoklipe sa talentovaná speváčka, ktorá svoj nočný život vymenila za ten “muzikantský”, snaží o spojenie a vykreslenie týchto dvoch svetov.

Barbora Hazuchová

Ak bolo zámerom autorov vytvoriť skladbu plnú energie, optimizmu a úprimnosti, ktorá sa ponesie v duchu dnešnej doby, v prieniku s chytľavou melódiou a popevkom, tak sa im to zaručene podarilo!

So samotným textom jej pomáhal úspešný hudobník a textár Martin Žúži, ktorý stojí za veľkými hitmi kapely Hex a mnohých známych interpretov. O hudobnú stránku sa postarala sama Baška spolu so svojím klaviristom Marekom Masarikom a neskôr kapelou, ktorá dodala celej skladbe živý zvuk.

Na výrobe videosinglu sa podieľala trojica šikovných režisérov z továrne značky Moovi. Do dejovej línie videoklipu zakomponovali okrem Bašky a jej kapely  aj profesionálnych hercov z banskobystrickej Akadémie umení. Každý z nich sa dokonale zhostil svojej úlohy a tým geniálne dotvorili myšlienku klipu.

Prečítajte si tiež:
Siedmy ročník Slížovice sa blíži: Budete môcť ochutnať parádne slíže od šéfkuchára Marcela Ihnačáka či vyskákať sa na koncerte známej českej kapely

Barbora Hazuchová – Deň nocou

Začínajúca speváčka počas denného štúdia neustále pracuje na príprave ďalších skladieb, no účinkuje aj na mnohých koncertoch v rámci celej republiky. “Som rada, že môžem robiť to, čo ma najviac baví. Mám v hudbe ešte veľké sny, za ktorými si pomaly, ale isto pôjdem” poznamenala samotná speváčka . Napriek tomu, že sa netají túžbou vyštudovať, priznáva, že hudba je jej prioritným záujmom. Takže celkom ľahko sa tak môže stať, že o pár rokov tu budeme mať spievajúcu farmaceutku.

59c0d6ef-abdb-4dbd-b001-1e5152dcbf9e

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií