fbpx
Daniel Bančanský, známy tiež ako BASTA FIX, prichádza s beatboxovým coverom

Daniel Bančanský, známy tiež ako BASTA FIX, prichádza s beatboxovým coverom

Mladý spevák a producent BASTA FIX prichádza s novým coverom.

Na mušku si zobral songy Robím to, čo chcem, Ako to cítiš a Žijeme len raz od umelcov ako Ego, Tomi, Peter Pann a ďalších.

Ich kombináciou a jeho schopnosťami vznikol skutočne vydarený kúsok. Všetky zvuky sú vyrobené ústami, takže nie, žiadne počítače. Nám zostáva len skonštatovať, že beatbox má naozaj v malíčku.

Vypočujte si to 🙂

Ako môžeme čítať na jeho facebookovej stránke, BASTA FIX je mladý spevák, producent, muzikant, ktorého cieľom je priniesť na Slovensko niečo, čo tu ešte doposiaľ nebolo. Už od raného veku sa venuje hudbe; či už skladaniu piesní, spevu, alebo hre na hudobných nástrojoch. Neustále sa v tom zlepšuje a posúva dopredu. Na konte má už niekoľko spoluprác so známou Mafia Corner. Pred rokom 2018 bol BASTA FIX známy pod  pseudonymom Danny Low, pod ktorým fungoval ako producent a DJ.

https://www.instagram.com/p/Be3XPqUHZlU/?taken-by=bastafix

Ak sa vám jeho tvorba páči, sledujte jeho YouTube kanál, Facebook alebo Instagram.

Zdroj, foto: TS

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Skvelá správa pre fanúšikov Ed Sheerana! Spevák predstavil trailer svojho vlastného dokumentu "Songwritter"
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.