fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bearbot! Skvelý pomocník, ktorý nahradí ovládače k televízií, klimatizácií a ďalším zariadeniam

Máte tip? napíšte nám mailom

Bearbot je malý, ale elegantný vynález, vďaka ktorému si pohodlne a efektívne zautomatizujete svoju domácnosť.

Ide o univerzálny diaľkový prístroj, ktorý vie ovládať takmer všetko.Vďaka nemu sa už nebudete musieť trápiť s množstvom ovládačov na televíziu či klimatizáciu. Stačí si ho iba kúpiť, skrotiť pomocou aplikácie a tento malý medveď bude ovládať televíziu, rádio, osvetlenie, klimatizáciu, alarm, počítač a ďalšie zariadenia.

Bearbot dokáže jednoducho nahradiť ľubovoľný počet diaľkových ovládačov vďaka tréningovej apke. Pre nastavenie a prispôsobenie prístroja môžete použiť mobilné zariadenia podporujúce iOs a Android.

bearbot2

Tento malý plastový medveď dokáže ovládať zariadenia vďaka senzoru pre rozpoznávanie revolučných 3D gestov, ktorý ho dokáže priviesť do akcie. Vašou úlohou po nainštalovaní teda len bude, dať mu konkrétny pokyn.

bearbot-ovladanie

Okrem toho vás Bearbot vždy prekvapí roztomilým zívaním, tancom alebo kýchaním. Tento malý vynález sa zaručene stane miláčikom rodiny. Ponúka sa iba v čiernej farbe a je zo 100% recyklovateľného plastu. S Bearbotom si môžete byť istý, že ste skončili s neustálym hľadaním ovládačov, ktoré vás privádzalo do zúfalstva. Od teraz sa o všetko postará tento malý a roztomilý medvedík Bearbot.

Prečítajte si tiež:
Silná spoveď známeho herca Keanu Reeves obletela svet. Nechcem byť súčasťou sveta, kde muži obliekajú svoje ženy ako prostitútky...

V súčasnosti si viete takýto Bearbot zakúpiť v zľave na podporu projektu vo výške 79,- €. Po čase sa však jeho cena zdvihne, a tak si ho budete môcť kúpiť za viac ako 149,- €.

Okrem veľkého Bearbota je možné zakúpiť si aj mláďa Mini Bearbot, ktorý pôsobí ako infračervené relé. Mali by ste ho používať, pokiaľ je vzdialenosť medzi Bearbotom a zariadením viac ako 5 metrov alebo ak je medzi nimi nejaká prekážka.

bearbot

Viac informácií o tomto malom, ale šikovnom vynáleze nájdete na tomto webovom odkaze.

Zdroj: www.indiegogo.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií