fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rady nad zlato – beauty zlepšováky, ktoré si budete pochvaľovať

Nechcete míňať veľké peniaze na drahé kozmetické prípravky? Máme pre vás riešenie. Vyskúšajte nasledujúce zlepšováky, ktoré vám možno pomôžu v boji s váším problémom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vrecúška od zeleného čaju

Ak sa aj vy trápite kvôli hnedým kruhom pod očami, tak vám svitá na lepšie časy. Pomôcť vám môžu čajové vrecúška od zeleného čaju. Tie zalejte studenou vodou, vyžmýkajte a priložte na svoje oči. Vďaka tomuto jednoduchému zlepšováku sa zbavíte opuchov a tmavých kruhov.

Korektor nanášajte v tvare V

V prípade, že potrebuje skryť tmavé kruhy pod očami, použite korektor na oči. Ten však nenanášajte pod celé oči, ako ste zvyknuté. Naopak, naneste ho do tvaru „V“ alebo opačného trojuholníka, aby získala pokožka viac odpočinutý a jasnejší vzhľad.

foto-licenie

Ponorte nechty do studenej vody

Lakovanie nechtov patrí medzi jednu z mnohých vecí, ktorú robí nejedna z nás. Určite mi dáte za pravdu, že azda najhoršou fázou je fáza schnutia, ktorá dokáže pokaziť perfektný výsledok. Zlepšiť to však môžete tak, že svoju nalakovanú ruku alebo nohu hneď po nalakovaní ponoríte do studenej vody na 2 minúty. Schnutie laku sa tak urýchli.

selfie-908270_960_720

Zapaľovač je vhodný aj pre ceruzku na oči

Zintenzívniť farbu očnej ceruzky nebolo nikdy jednoduchšie. Ukázalo sa totiž, že zapaľovače nie sú vhodné iba k zapáleniu cigarety, ale aj k ohrevu ceruzky očnej linky, ktorá rýchlo dostane intenzívnejšiu farbu, čo ocenia vaše oči.

Prečítajte si tiež:
Cvičenie je vášeň aj pre seniorov: Viete, aké rady by mali dodržiavať?

buzzfeed-diy-beauty-hacks-2

Veríme, že vám nasledujúce tipy pomôžu k vašej ceste k dokonalosti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Pixabay chasingfoxes.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií