fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bekim: Robím si sám zo seba srandu. Nevidím na tom nič zlé… #ROZHOVOR

Máte tip? napíšte nám mailom

Snažím sa dokázať, že všetko je možné

Mladý, vtipný, strelený a do veľkej miery pohoďák. Taký je Bekim. Napriek tomu, že je časovo vyťažený, si našiel čas a zodpovedal na pár našich otázok. Ako inak, zanechal v nich kus svojho svojského štýlu a optimizmu.

Tvoj posledný klip sa odohrával v rómskej osade. Prečo práve toto prostredie? Chcel si zmeniť tabu, ktoré si ľudia voči osadám vypestovali?

Nesom zástancom klipov, kde sa prezentujú peniaze drahé autá a pekné ženy… Mám radšej opak a toto mi prišlo ako super prostredie. A hlavne sme sa tam super zabavili a nasmiali. Spáľme predsudky, chápeš.

V roku 2015 si vydal album Koleso šťastia, v ktorom si do hudby vložil svoj príbeh. Kedy sa dočkáme ďalšieho albumu?

Ten album bol iba taký úlet. Ľudia začali riešiť či viem, alebo neviem rapovať… Ja som sa nikdy za rapera nepovažoval a ani nepovažujem… Ja sa iba bavím. Mám svojich ľudí, ktorí to počúvajú a pomáha im to a to je podstatné! A aby som neodbočil od témy, tak jasné, chystám druhý album.

Prečítajte si tiež:
Mik Zazon sa nebojí ukázať celulitídu, čím je vzorom ženám po celom svete

Umelci dnes majú okolo seba veľa ľudí. Manažér, producent, textár, chápeš … 🙂 Kto pomáha s tvorbou tebe? Respektíve – kto tvorí Bekim team? 🙂

Ja mám Šuleho, on mi točí videá a mám svojho DJ.. Inak nikoho nemám. Vlastne ženu, heheh 🙂

šule

Dokážeš si spraviť srandu (nielen) sám zo seba, za čo ťa fanúšikovia majú veľmi radi. Nevadí však niekedy ten humor tvojej manželke?

Jasné, robím si sám zo seba srandu a niekedy aj z druhých ľudí. Nevidím na tom nič zlé. Neberme sa moc vážne,lebo nás je*ne 😀 žena je zvyknutá…

Mnohým ľuďom si sympatický práve svojím optimizmom. Mávaš však aj dni, kedy na všetkých vrčíš a nie je ti do smiechu?

Ten čo povie, že nemá také dni, tak klame. Jasné, že mám. Ale málokedy.

Stand up comedy sa v tvojom podaní mení na Sit down tragedy. Ako si sa k tomu dostal?

Zavolal mi Ladižo, či to nechcem skúsiť. No a zrazu som dal jednu showku a pokračujem v tom. Rozprávam príhody zo života a ľudí to celkom baví snažím sa aj zlé čo sa nám stane otočiť na srandu.

Prečítajte si tiež:
Whitney: do kín prichádza film o legendárnej speváčke

Bekim_033

Na tvojej oficiálnej stránke sa objavujú aj fotky z cvičení v posilke a prechádzok. Čo ťa po nehode najviac nakoplo a dalo ti silu ísť ďalej a dostať sa tam, kde si dnes?

Som dosť tvrdohlavý a tu sa to celkom vypláca. Idem si stále za svojim a snažím sa dokázať, že všetko je možné. Rodina a kamoši sú základ! A na nich som mal šťastie. ĎAKUJEM IM!

Čo v poslednej dobe považuješ za svoj najväčší úspech?

Ani neviem. Asi pesničku čo som teraz pred nedávnom nahral. Pi*i som z nej..

Tvoj život, ako hovoríš, je jedna veľká párty. Spomínaš si na nejaký zážitok, pri ktorom si povieš: ´Tak toto sa len mne mohlo stať´?

Toho je veľa 😀 a asi by to nebolo vhodné písať 😀 😀

in_valid_line

Zdroj: Bekim Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií