fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V neprítomnosti Meghan Markle je Princ Harry ,,iným človekom”

Predtým, ako sa princ Harry vrátil do Kanady, využil svoju dočasnú slobodu a stretol sa so svojimi starými priateľmi v Londýne. Medzi nimi bola aj jeho ,,spriaznená duša”, ex-priateľka Chelsy Davy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Harry si počas stretnutia s priateľmi podľa všetkého vypol svoj telefón. Potreboval si trochu oddýchnuť od Meghan?

S Meghan Markle späť v Kanade a princom Harrym samým v Spojenom kráľovstve to bolo ako za starých čias. Podľa priateľov, s ktorými sa stretol v Londýne po oslave Dňa spoločenstiev, bolo dobré mať „starého Harryho späť“. Jeden zdroj poznamenal: „S Meghan je Harry iným človekom.“

Meghan Markle a princ Harry sú „ten pár“, ktorý všetci poznajú

Všetci poznáme taký pár akým je princ Harry a Meghan Markle. (Zdroj: Ben STANSALL/AFP) Neviem ako Vy, ale ja presne viem, čo priatelia princa Harryho mysleli tým, keď povedali, že je v okolí Meghan iným človekom.

Všetci máme takého priateľa, ktorý chodil alebo sa oženil s niekým, kto v ich spoločnom živote začne rozhodovať o všetkom. Kedysi bol stredobodom a dušou párty. Už sa však nestretáva s rovnakými ľudmi a keď áno, je z neho cítiť nervozitu.

Meghan Markle posunula tento prístup na úplne novú úroveň. Nielenže odrezala Harryho od väčšiny jeho lojálnych priateľov, ale úplne ho odstránila z krajiny. Samozrejme, že ona sa môže slobodne stýkať s kýmkoľvek ona chce. Jej sociálny kruh je teraz jeho sociálnym kruhom.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan Markle v Malibu: Kto sú ich noví susedia?

Princ Harry na tom tiež nesie časť viny

Meghan Markle dostáva veľa kritiky a väčšinu si jej aj zaslúži. Dokonca už aj niektorým svojim fanúšikom sa javí ako hrozná osoba. Princ Harry však nie je neviniatko. Je to dospelý človek, a preto by mal byť schopný sám rozhodovať o svojej budúcnosti.

Určite sú tu fanúšikovia Meghan Markle, ktorí nám povedia, že Harry chce iba odísť od svojej hroznej rodiny a že jeho priatelia, rodina a všetci ostatní sú „rasisti“. Pravdou však je, že kráľovskú rodinu až tak dobre nepoznajú.

Väčšina takzvaných „Sussex Squad“ skočila na rozbehnutý vozeň až po tom, ako sa Meghan a Harry dali dokopy. Nie je predsa novinkou, že Harry bol šťastný mladý muž už predtým, ako na scénu prišla Meghan Markle. Mal okolo seba milujúcu rodinu, vrátane brata, s ktorým veľmi dobre vychádzal.

Bol tiež požehnaný skupinou „lojálnych, dôveryhodných priateľov“. Chýbajú mu toľko, že počas noci s nimi v Londýne si údajne vypol telefón.

,,Žartovali sme, že nechcel, aby ho Meghan sledovala cez GPS.”

Britská televízna osobnosť Lizzie Cundy to zhrnula dokonale, keď povedala: ,,Je to veľmi smutné, pretože Harry mal veľkú skupinu lojálnych a dôveryhodných priateľov… Ale keď sa objavila Meghan, všetci boli odrazu odrezaní.”

Meghan Markle údajne žiarli na Harryho bývalú „spriaznenú dušu“ Chelsy Davy

Už dlho sa hovorí o tom, že Meghan Markle žiarli na to, ako dobre Chelsy Davy vychádza s Harryho priateľmi. Nehovoriac o jej blízkom vzťahu s Kate Middletonovou.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

Zdroje zo stretnutia princa Harryho a jeho priateľmi v Londýne tvrdia, že Harry bol nadšený, že opäť navštívil Chelsy. Večer, ktorý všetci strávili spolu, bol ako za starých čias. Je škoda, že Meghan Markle nevidí „skutočného“ princa Harryho, ktorého vidia jeho priatelia.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Ccn

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií