Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bez ohľadu na to, kto má aký názor, ľudia by mali ísť k volebným urnám, vyhlásil Pellegrini po odovzdaní hlasu (video+foto)

Zároveň vyzval ľudí k väčšej tolerancii a väčšiemu pokoju.

6.4.2024 (SITA.sk) – Bez ohľadu na to, kto má aký názor, ľudia by mali ísť k volebným urnám. Po odovzdaní svojho hlasu v druhom kole prezidentských volieb to uviedol kandidát na prezidenta, predseda strany Hlas – sociálna demokracia a predseda parlamentu Peter Pellegrini.

Naozaj to bude extrémne tesné a chcem vyzvať každého, kto chce využiť svoje ústavné právo ísť voliť, aby išiel voliť. Každý občan môže vyjadriť svoj postoj, či už je taký, alebo onaký,“ povedal Pellegrini.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Zároveň vyzval ľudí k väčšej tolerancii a väčšiemu pokoju, aby sa ľudia prestali navzájom napádať len preto, že niekto volí iného kandidáta, než toho druhého. „Pretože v posledných týždňoch sme boli svedkami toho, ako keby bola len jedna pravda a voľby ešte viac rozdelili slovenskú spoločnosť,“ uviedol Pellegrini.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Druhé kolo prezidentských volieb na Slovensku 2024 (fotografie)

Zvyšok dňa Pellegrini plánuje stráviť so svojimi rodičmi. „Aby sme si užili pekný deň a aby sme možno mohli zo seba dostať aj nervozitu. Ako som nervózny ja, tak to veľmi prežívajú aj oni a celá rodina. Čaká ma teda obyčajný ľudský deň bez extrémnych vecí,“ dodal Pellegrini.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Volebný akt Petra Pellegriniho v druhom kole prezidentských volieb (fotografie)

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2024/04/peter-pellegrini-druhe-kolo-volieb.mp4

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Peter Pellegrini (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Bez ohľadu na to, kto má aký názor, ľudia by mali ísť k volebným urnám, vyhlásil Pellegrini po odovzdaní hlasu (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií