Bezdomovec jej pomohol v núdzi. Neskôr sa mu odvďačila neuveriteľným spôsobom

Bezdomovec jej pomohol v núdzi. Neskôr sa mu odvďačila neuveriteľným spôsobom

Mladá žena sa ocitla v problémoch, z ktorých jej pomohol bezdomovec. Na oplátku sa rozhodla spraviť niečo neskutočné…

V októbri minulého roka sa Kate McClure vydala autom za svojim priateľom. Cestou sa jej však prihodila nepríjemnosť – ostala stáť uprostred vozovky, pretože jej došiel benzín.  Rozhodla sa preto, že sa prejde k najbližšej čerpacej stanici, odkiaľ si prinesie palivo. Lenže aj tu sa vyskytol problém – nemala pri sebe hotovosť a ani kartu. Celú situáciu spozoroval bezdomovec John, ktorý ukázal, že má skutočne srdce na pravom mieste. Za posledné peniaze, ktoré mal, jej šiel kúpiť pohonnú hmotu a priniesol jej ju k autu.


„Johny odo mňa nežiadal žiadne peniaze a ja som mu nemohla ani nejaké dať, pretože som pri sebe nemala žiadnu hotovosť. O pár dní neskôr som sa ale vrátila na miestu, kde žil, zaplatila mu za benzín a dala mu bundu, rukavice, čiapku a teplé ponožky,“  povedala Kate, ktorá si po čase s bezdomovcom vytvorila priateľský vzťah a on sa jej zdôveril s jeho najväčším snom – túžil po trvalej adrese, aby si mohol nájsť prácu.

johnny-kate-mcclure

Kate sa spolu s jej priateľom Markom rozhodla, že Johnovi pomôžu a tak založili organizáciu GoFundMe, vďaka ktorej chceli vyzbierať 10-tisíc dolárov na splnenie jeho sna. Len za 12 dní sa však vyzbieralo viac než 225-tisíc amerických dolárov, ktoré prispelo dokopy viac než 7 500 ľudí.

 

 

Zdroj: Óčko

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zlatokopka hľadala manžela cez inzerát, takúto odpoveď však od boháča nečakala
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*