fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bežkyňa zachránila za živa pochované bábätko. O 20 rokov neskôr sa chlapec stretol so svojou záchrankyňou

Máte tip? napíšte nám mailom

Matthew môže ďakovať za to, že žije náhodnej bežkyni…

Azita Milanian si šla ešte v roku 1998 zabehať po turistickom chodníku, keď si jeden z jej psov upozornil na to, že niečo nie je v poriadku. Všimol si totižto nožičky, ktoré trčali zo zeme. “Niečo zavetril a ja som si myslela, že ide o nejaké mŕtve zviera,” spomína Azita. Keď sa ale pozrela bližšie k neporiadku, uvedomila si, že tie nohy patria dieťatku. Začala hrabať a kričať.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Bábätko bolo zabalené v modrom uteráku, z pupku mu visela pupočná šnúra a bolo prakticky pochované zaživa. Azita sa ihneď pokúsila skontaktovať záchrannú linku 911, no žiaľ neúspešne. Požiadala preto o pomoc náhodného motorkára, ktorý sa vydal na políciu zatiaľčo bežkyňa sa snažila nájdeného chlapčeka aspoň trocha očistiť. “Chytil ma za zápästie a prestal plakať. Bolo to veľmi emotívne. Aký chorý a zvrátený človek dokázal niečo také urobiť,” pýta sa Azita.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Chlapček, ktorý dostal meno Matthew, bol zachránený a ponúknutý na adopciu. Odvtedy ho jeho záchrankyňa nevidela. Jeho biologickú matku a toho, kto ho pochoval za živa, polícia nikdy nenašla a samotný Matt sa len prednedávnom dozvedel, čo si ako novorodenec prežil.

Prečítajte si tiež:
Českým mužom roka sa stal 24-ročný väzenský dozorca!
Zdroj: BoredPanda

“Bol som v aute s mojou babičkou, keď sa ma opýtala, či mi už niekto povedal skutočný príbeh o tom, ako ma našli. Odpovedal som, že nie a tak mi to celé vyrozprávala. Bol som z toho v nemom úžase a po príchode domov som o tom každému hovoril, pretože som cítil, že som prežil akoby zázrakom,” vysvetľuje Matthew.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Chlapec sa rozhodol pátrať po svojej záchrankyni a podarilo sa – Azitu našiel a po dvadsiatich rokoch sa s ňou stretol. Žena bola z tohto stretnutia nadšená. “Chcela som sa s tebou stretnúť, no povedali mi, že si adoptovaný a nemôžem ťa vidieť. Dúfala som ale, že ma nájdeš podobnou náhodou ako som našla ja teba. Si presne taký, akého som si ťa predstavovala. Odhadovala som tvoju výšku… Ďakujem, že si vstúpil do môjho života. Verila som, že sa raz stretneme a Boh nás k sebe priviedol,” povedala.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

Zdroj: BoredPanda

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií