fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Justin Bieber oznámil zásnuby s “láskou svojho života”!

Máte tip? napíšte nám mailom

Justin Bieber potvrdil, že požiadal o ruku 21-ročnú modelku Hailey Baldwin a ona šťastne súhlasila.

Stalo sa tak po mesiaci randenia!

V obsiahlejšom poste na Instagrame v pondelok večer (9.7.) Justin nazýva Hailey “láskou svojho života” a “nechce život stráviť s nikým iným”.

View this post on Instagram

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

24-ročný Bieber píše, že “Božie načasovanie je doslova perfektné.” Zasnúbili sa siedmy deň siedmeho mesiaca, pričom sedmička je číslom duchovnej dokonalosti.

Čerství snúbenci sa poznajú dlho, ich príbeh môžeme ilustrovať prostredníctvom nasledujúcich fotografií:

(POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE)

bieber
Hailey Baldwin, Justin Bieber a Haileyn otec Steven Baldwin. Zdroj: NY Daily News Archives/Richard Corkery

Zatiaľ čo sa títo dvaja stretli už v roku 2009, romantické pletky sa začali až o 5 rokov neskôr, v roku 2014.

Mesiace sa objavovali spoločne na svojich sociálnych sieťach. V januári 2016 strávili spoločný novoročný večer, následne Bieber zverejnil fotku, na ktorej modelku bozkáva.

Nasledujúci mesiac povedal, že Hailey je “niekto, koho skutočne miluje,” no modelka pre magazín E! News zdôraznila, že nie sú žiadny exkluzívny pár a je naozaj obozretná. V ďalšom období to teda opäť vyzeralo tak, že románik sa skončil, pretože po boku Biebera sa objavila ďalšia žena. Jeho niekdajšia láska Selena Gomez.

Tento vzťah sa však skončil asi rovnako rýchlo, ako opäť vzplanul. V máji tohto roka bolo zase vidieť Justina spolu s Hailey Baldwin v meste a aj v kostole. Minulý mesiac ich opäť pristihli, ako sa bozkávajú v New Yorku a idú po meste ruka v ruke.

Vyzerá to tak, že skrývaniu je koniec. Cez sociálnu sieť im k zásnubám zablahoželali aj Bieberovi rodičia:

Nuž čo, prajeme veľa lásky!

Zdroje: https://abcnews.go.com/GMA/Culture/justin-bieber-confirms-engagement-calls-hailey-baldwin-love/story?id=56456866https://apnews.com/5eb3ea4734d84a0198f24039b3928d19/Justin-Bieber-confirms-engagement-to-model-Hailey-Baldwin

Foto: https://consequenceofsound.net/2018/07/justin-bieber-engaged-to-hailey-baldwin-report/https://s.abcnews.com/images/Entertainment/baldwin-bieber-baldwin-spl-mem-180709-gty-mem-180709_hpEmbed_14x11_992.jpg

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií