fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bieberov videoklip k piesni Baby už nie je najhoršie video na Youtube

Máte tip? napíšte nám mailom

YouTube Rewind 2018 je každoročnou tradíciou, ktorej súčasťou sú najväčšie highlighty v priebehu roka. Práve toto video predbehlo pieseň od Justina Biebera a stalo sa najnovším držiteľom najhoršieho videa na Youtube.  

V priebehu týždňa malo 120 miliónov zhliadnutí, no až 9,9 miliónu ľudí sa nepáči. Z týchto čísel sa musia tešiť najmä fanúšikovia Justina Biebera, ktorého slávny počin má “len” 9,8 miliónov “palcov dole”, čím sa premiestnil na druhú priečku.

82% divákov v komentároch uviedlo, že tohtoročný YouTube Rewind sa im nepáči.

Fanúšikovia pomohli Bieberovi dostať sa z dna

Mnoho komentárov odhaľuje, že práve fanúšikovia kanadského speváka sú tí, ktorí môžu za to, že rewind sa stal rnatoľko nenávideným videom na YouTube. Fanúšikovia mali jasný zámer – vytiahnuť videoklip k piesni Baby aspoň na druhé miesto – čo sa im aj podarilo.

Justin Bieber
Videoklip k Baby už nie je najviac nenávideným videom na YouTube

Rewind je kritizovaný najmä za to, že neobsahuje žiadne zábery z populárnych kanálov známych youtuberov ako sú Logan Paul či PewDiePie. Video podľa sledovateľov taktiež odignorovalo významné udalosti web kultúry. 

Prečítajte si tiež:
FailArmy predstavuje najlepšiu kompiláciu failov všetkých čias!

Vyjadril sa aj PewDiePie

Youtuber, ktorý svoje obsah zdieľa so svetom pod názvom PewDiePie, sa tiež pridal k vlne kritiky. Rozhorčuje sa nad tým, prečo sa ani tento rok neobjavil v rewind videu. Vo svojom videu, ktoré zazdieľal na svojom YouTube kanáli si z toho urobil veľkú srandu, o čom vám môže napovedať už len fotografia, ktorá sa vám zobrazuje ako titulná ne jeho videu.

Naopak, prominentný Youtuber Marques Brownlee sa vyjadril, že rewind video je veľkou oslavou všetkých Youtuberov a pokladá to za najväčšiu udalosť, ktorá sa v tomto roku stala. Marques prezradil, že to bolo veľkou cťou, že sa mohol stať súčasťou rewind videa.  Avšak, niečo sa od jeho posledného vyjadrenia muselo zmeniť, keďže v súčasnosti zastáva názor, že “Rewind sa zmenil na obrovskú reklamu pre YouTube.” 

Zdroj: bbc.com, Youtube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií