fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po nakrúcaní seriálu Big Little Lies plakala v kúpeľni. 5 vecí, ktoré ste nevedeli o herečke Nicole Kidman

Máte tip? napíšte nám mailom

Nicole Kidman je austrálska herečka, ktorá sa objavila v miniséri s názvom Big Little Lies. Na pľaci spolupracovala aj s herečkou Reese Witherspoonovou. Podľa Kidmanovej bolo nakrúcanie práve tohto seriálu fyzicky aj psychicky náročné. 

Big Little Lies je miniséria nakrútená na základe románu Liane Moriartyovej z roku 2014. Premiéru mal vo februári roku 2017 na stanici HBO. Momentálne môžeme pozerať už druhú sériu tohto dramatického seriálu.

Počas nakrúcania pôsobili Kidman aj Whiterspoon ako koproducentky. Práve tento seriál bol pre Nicole psychicky i fyzicky náročný.

Objavila sa v úlohe bývalej advokátky a matky dvojičiek v domácnosti. Zdanlivo perfektné manželstvo bolo len zástierkou, pod povrchom to naozaj vrelo a Kidman sa do úlohy týranej ženy vžila až príliš„Bývala som často fyzicky zbitá,” prezradila. „Bolo to náročné. Chodila som domov s modrinami na celom tele, krk a niektoré časti tela som mala poškodené. Na konci dňa, keď sa skončilo nakrúcanie, som plakala v kúpeľni,” priznala sa Kidman.

Scéna zo seriálu Big Little Lies. Zdroj: HBO

Nicole Kidmanová je 51-ročná talentovaná a nádherná žena, ktorá má zaujímavý život.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Pedofília na Slovensku je alarmujúca! Myslíte si, že vás sa netýka?
Prečítajte si ďalšie 4 veci, ktoré ste o nej pravdepodobne ani len netušili. 

1. Bola zasnúbená s Lennym Kravitzom

V nedávnom interview sa Kidman vyjadrila, že nechýbalo veľa, aby kráčala uličkou k vtedajšiemu partnerovi Lennymu Kravitzovi.

Jeho dcéra Zoë Kravitz hrala po boku Nicole práve vo vyššie spomínanej minisérii. „Zoë som poznala, keďže som bola zasnúbená s jej otcom,” prezradila a potvrdila klebety.

Nicole Kidmanová prezradila po rokoch, že bola kedysi zasnúbená za speváka Lennyho Kravitza. Zdroj: Kevin Mazur/WireImage

2. Kvôli úlohe vo filme The Portrait of a Lady nosila korzet, aby sa jej pás zúžil až o 48 centimetrov

Austrálska herečka je známa, že kvôli úlohám zachádza do extrémov. Kvôli role vo filme The Portrait of a Lady nosila korzet, aby sa jej pás zúžil až o 48 centrimentov.

V roku 2001 si zase zlomila rebro. Dvakrát.

„Zranila som sa po tom, ako som tancovala v opätkoch o tretej ráno a spadla som zo schodov. Neskôr som si znovu zlomila rebro, keď som sa snažila dostať do korzetu kvôli filmu Moulin Rouge,” prezradila na seba herečka.

3. Zachránila život Hughovi Jackmanovi

Počas nakrúcania drámy v roku 2008, Kidmanová mala spoločnú scénu s Hughom Jackmanom, počas ktorej spali v spacom vaku pod hviezdami.

Prečítajte si tiež:
Ohnivá show sa zvrtla na peklo! Youtuberka Týnuš Třešničková je späť aj s popáleninami

Vtedy si všimla, ako sa jedovatý škorpión plazí po Jackmanovej nohe.

Nicole zachovala pokoj a prikázala mu, aby nepohol ani brvou. Následne chytila zviera do klobúka a vypustila ho do prírody. „Všetci sme jej tlieskali, no zároveň sme sa jej pýtali, prečo škorpióna nezabila,” prezradil jeden z pozorovateľov. „Nikdy by som nezabila žiadne zviera. Každé jedno má svoj zmysel. Tento škorpión bol jednoducho na zlom mieste,” prezradila na margo situácie Nicole.

4. Keithovi Urbanovi trvalo štyri mesiace, kým pozval Nicole von

Nicole Kidmanová s manželom. Zdroj: Jeff Kravitz/ACMA2018

Momentálne sú manželmi od roku 2006, no prvýkrát sa stretli v roku 2005 na akcii.

„Keď som ju zbadal, kráčala po miestnosti ako keby sa vznášala. Vôbec neviem, ako to spravila,” prezradil o ich stretnutí jej manžel.

Aj keď z nej bol ihneď zo začiatku na mäkko, tváril sa, ako keby s ním jej prítomnosť nič nerobila.

Momentálne sa manželia snažia byť spolu čo najviac a vyzerajú byť veľmi šťastní.

Zdroj: vogue.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií