fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Billie Eilish: Spáchala samovraždu, a nikoho to nezaujímalo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Talentovaná speváčka Billie Eilish to nemá ľahké. Ako priznala, bojuje s Tourettovým syndrómom a nedávno prezradila, že aj so spánkovou paralýzou a nočnými morami. Nie je to nič príjemné, pretože sa príliš nevyspí a desí ju to.

 

Billie Eilish má desivé sny

Billie Eilish má všetko, po čom túžia mnohí teenageri. Je talentovaná, šikovná, bohatá a darí sa jej zbierať jedno ocenenie za druhým. Jej hlas znie z rádií a získava si priazeň fanúšikov po celom svete. Idylka to  však rozhodne nie je. V jednom z rozhovorov priznala, že máva desivé sny, ktoré ju znechucujú a počas dňa ničia. Spánková paralýza a nočné mory sú strašidelné a keď sa preberie, cíti sa zle. Práve nočné mory ju však inšpirujú a vďaka nim vznikajú niektoré jej piesne. Neváhala prezradiť aj to, že v sedemnástich rokoch bola veľmi nešťastná a bezradná. Nevedela si predstaviť, ako to všetko zvládne. Billie Eilish však ukázala veľkú vnútornú silu a podarili sa jej veľké veci.

Zlé sny ako inšpirácia

Billie Eilish má krásny hlas a jej videoklipy občas tiež pripomínajú nočné mory. Zlé sny ju dokážu inšpirovať natoľko, že napíše nové skladby. Aktuálny singel Everything I Wanted má veľmi zvláštny videoklip. Text piesne napísala podľa sna, v ktorom spáchala samovraždu, a nikoho to nezaujímalo. Všetci jej priatelia a ľudia, s ktorými pracovala, povedali, že aj tak ju nemali radi. Jej smrť bola ukradnutá aj fanúšikom.  Nie je prekvapujúce, že taký zlý sem ňou otriasol a mala potrebu vyrozprávať sa z neho v podobe piesne.

Trápili ju aj depresie

Talentovaná speváčka o svojich problémoch hovorí otvorene a nemá problém priznať sa ani k depresiám, ktoré ju trápili. Potrebovala terapie, aby sa dnes cítila lepšie a všetko zvláda len vďaka svojej rodine. Billie Eilish má veľmi dobrý vzťah so svojím bratom, ktorý je tiež hudobníkom a pomáha jej prekonávať všetko zlé. Obáva sa aj toho, že si nebude vedieť poradiť so slávou a skončí napríklad ako Britney Spears, ktorá si oholila hlavu a dlho sa nevedela vrátiť k hudbe.

View this post on Instagram

FIVE ARE YOU KIDDING

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/grammy-ovladla-billie-eilish-ziskala-neuveritelnych-5-cien/

Zdroj: metro.co.uk  rollingstone.com  mtv.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií