fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Billy Talent prichádza s novým klipom “Louder Than The DJ” !

Máte tip? napíšte nám mailom

Billy Talent je kanadská punková skupina založená v roku 1993 v Kanade. Zo začiatku sa však volali Pezz. Pod týmto názvom vydali jeden album, neskôr sa premenovali na Billy Talent. V priebehu desiatich rokov si vytvorili svoj vlastný žáner hudby. S názvami albumov si pravdepodobne ťažkú hlavu nerobili, keďže albumy sa volajú jednoducho – Billy Talent I, Billy Talent II, Billy Talent III. Preslávili ich single ako “Surrender“, “Red Flag” alebo “Fallen Leaves” No až v roku 2012 vydali album s názvom Dead Silence.

V tomto roku vydali v poradí svoj piaty album, presnejšie 29. júla, stream celého albumu nájdete na tomto linku. Oproti minulým albumom je cítiť zmenu, no posúďte sami či k lepšiemu alebo horšiemu. Singel Louder Than The DJ sa nachádza na zatiaľ ich poslednom albume s názvom  “Afraid Of Heights”. Vychutnajte si tento na pohľad jednoduchý klip, ktorý si svojím chytľavým refrénom získa snáď každého.

“Billy Talent – “Louder Than The DJ”

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií