fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bilzerian to prehnal. Urazil amerického národného vojnového hrdinu a ak sa neospravedlní, dostane po papuli

Máte tip? napíšte nám mailom

Dan Bilzerian, ktorého poznajú ľudia z celého sveta najmä prostredníctvom Instagramu a Facebooku, bol svedkom vyčíňania útočníka v Las Vegas, ktorý zabil 59 a zranil 527 ľudí!

Bilzerian si streľbu natáčal a video, v ktorom uteká pred guľkami, publikoval na svojom Instagrame. Za svoje konanie si vyslúžil množstvo negatívnych reakcií. Kritiku si vyslúžil za to, že využil tragickú udalosť, pri ktorej umrelo množstvo ľudí, na svoju propagáciu.

K negatívnym vyjadreniam sa pridal i vojnový veterán Dakota Meyer. Ten sa stal národným hrdinom potom, čo strávil štyri roky v Afganistane, zachránil 36 ľudí a získal Medailu cti. Bilzeriana Meyerova kritika nahnevala. Nazval ho “retardom”, pustil sa do jeho rodiny a dokonca zverejnil telefónne číslo jeho ženy. Meyer ho prostredníctvom Instagramu vyzval na súboj muža proti mužovi. Ako to dopadne?

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií