fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Biznis verzia WhatsApp-u je už na svete. Zatiaľ iba vo vybraných krajinách

Máte tip? napíšte nám mailom

Po minulé roky služba WhatsApp poctivo pracovala na tzv. business účtoch pre používateľov, ktoré by umožnili prístup k rôznym vylepšeným funkciám. Vývojári sa teda posnažili a pred niekoľkými dňami vypustili na trh aplikáciu WhatsApp s prívlastkom Business.

whatsapp_biznis_clanok01

Aplikácia je dostupná k stiahnutiu úplne zdarma, ale dostupná zatiaľ iba v Indonézií, Taliansku, Mexiku, Anglicku a v USA. Tvorcovia potvrdili, že v blízkej dobe dorazí i na ďalšie trhy. Vynovená – druhá appka je v podstate rovnaká ako tá pôvodná, no umožňuje vytvoriť podnikateľské profily s možnosťou uvedenia mailovej adresy, sídla firmy alebo webovej stránky. Medzi ďalšie vymoženosti patria nástroje správ umožňujúce rýchle odpovede, uvítacie správy alebo automatické odpovede pri nedostupnosti.

Facebook kúpili zelenú spoločnosť v roku 2014 a odvtedy sa výrazne posunula vpred. Aplikácia sa rozšírila na takmer všetky používateľské platformy a používa ju viac ako miliarda používateľov v 180 krajinách sveta.

Zdroj: phonearena.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií