fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto leto bude opäť pohodové! Trenčianske letisko ponúkne ďalšiu zmes dobrej zábavy a hudby

Máte tip? napíšte nám mailom

Leto je už cítiť vo vzduchu a na námestiach vidíme ľudí oblečených v krátkych strihoch. Muži sa tešia na dámy s poodhalenými časťami ich zvodného tela, ženy sa už zasa nevedia dočkať relaxovania na slnku. No vyše 30 000 ľudí už v kalendári pomaly odpočítava dátum 7. – 9. júl. Práve vtedy sa na trenčianskom letisku uskutoční najväčší slovenský multižánrový festival plný nie len hudby, zábavy, atrakcií, diskusných stretnutí a skvelej atmosféry, ale najmä pohody!

Usporiadatelia na svojej stránka www.pohodafestival.sk pomaly odkrývajú program tohtoročného jubilejného ročníka. Môžeme sa tak tešiť na mená, ako The Prodigy, PJ Harvey, Sigur Rós, Parov Stelar, James Blake, Nina Kravitz či Flying Lotus.  Zo slovenskej či českej scény sa predstavia Billy Barman, Saténové ruky, Milan Lasica, RozpoR, B-Complex, David Koller, Jana Kirschner, Midi Lidi, Max Bazowski, The Ills a ďalší.

pohodové leto

Ako sme spomínali vyššie, pohoda však nie je len o hudbe. K dispozícii budú pre ľudí aj rôzne atrakcie, diskusie, divadelné predstavenia, tradičný swingový budíček v réžii kapely Funny Fellows, workshopy pre deti,  a svoj stánok tu budú mať viaceré spoločnosti, občianske združenia a firmy, medzi nimi aj banka Slovenská sporiteľňa. Na multižánrovom festivale si skutočne každý nájde to, čo hľadá. Tento mix všetkého, spojený s neobvykle veľkým komfortom účastníkov, ocenil aj portál www.businessinsider.com, ktorý festival Pohoda zaradil do rebríčka siedmych najlepších festivalov na svete.

Prečítajte si tiež:
Ak si fanúšikom Imagine Dragons, nenechaj si újsť záznam z ich posledného turné!

Kde slová končia, začínajú skutky. Leto bez Pohody pre mnohých nie je letom. O festivale už vo veľkom predstihu píšu médiá, politici, hudobníci, herci, spisovatelia… Je to fenomén, na ktorom skrátka nemôžeš chýbať. Pozývame ťa na Pohodu!  

Viac na www.pohodafestival.sk

pohodové leto

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií