Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blízko obce Obid zahynuli pri dopravnej nehode dvaja mladí ľudia, Octaviu po zrážke s druhým autom odhodilo do stromu

Okolnosti, príčinu i mieru zavinenia nehody polícia vyšetruje.

10.6.2023 (SITA.sk) – Náraz do stromu neprežil 28-ročný vodič, ani 22-ročná spolujazdkyňa. Nehoda sa stala v blízkosti obce Obid, v smere zo Štúrova do Gbeliec. Novozámocká polícia prijala oznámenie o nehode krátko pred polnocou.

Muž, ktorý riadil vozidlo Škoda Octavia prešiel do protismeru, kde narazil do vozidla Ford Mondeo. Následne ho odhodilo do stromu.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre o tom informovalo na sociálnej sieti. Okolnosti, príčinu i mieru zavinenia nehody polícia vyšetruje.

„Polícia vyzýva vodičov, aby prispôsobili rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a vlastnostiam vozovky, ktorá je v týchto daždivých dňoch prevažne mokrá a zašpinená od blata z polí,“ apeluje polícia.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Blízko obce Obid zahynuli pri dopravnej nehode dvaja mladí ľudia, Octaviu po zrážke s druhým autom odhodilo do stromu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií