fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blog: Muži milujú očami a ženy ušami

Máte tip? napíšte nám mailom

Muži milujú očami a ženy ušami

Aj keď si myslíme, že máme vzťah a partnera, s ktorým je to ,,v pohode”, niekedy to tak celkom v pohode byť nemusí. Priznajme si , že vzťah po čase zovšednie a stane sa obyčajným. Nadšenie a prvotná zamilovanosť sa po čase stratí a jeden druhého začneme brať ako samozrejmosť. Ako niečo, čo sme získali a už netreba robiť nič, len žiť svoj ,,spoločný“ život. Alebo začneme hľadať inde.

Hoci sa občas zdá, že sme komplikované a niekedy až príliš ženami, ktoré túžia po všetkom, čo je mužom nepochopiteľné a nevysvetliteľné, s nami je to naozaj jednoduché.  Občas stačí len sledovať, čo ženu poteší viac a čo menej.

Maličkosti

Maličkosti. Presne to sú dokonalé spôsoby, ktorými dokážu muži vyčariť úsmev na tvári ženám, ktoré milujú. Maličkosti nič nestoja a predsa znamenajú tak veľa. Ženy vôbec nepotrebujú drahé darčeky, obedy v drahých reštauráciách či výlety do rôznych krajín za poznaným nových miest. Stačí, že jej dáte svoj čas. A že počas toho spoločného času urobíte niečo zo srdca.

Prečítajte si tiež:
Väčšina ľudí nabíja svoj mobil zle. Tu sú tipy, ako to robiť správne!

Občas naozaj stačí silné objatie, komplimenty, ktoré myslíte úprimne alebo spôsob, akým sa na ňu pozeráte.  Neverili by ste, ale z toho dokáže žena žiť aj niekoľko dní. A bonus – nič to predsa nestojí!

laska

Hoci je pre muža slovo ľúbim ťa veľmi náročné, občas sa skrýva aj v tých jednoduchých vetách.

Dávaj si pozor.
Nezabudni sa pripútať.
Dnes varím ja.
Dáš si kávu alebo čaj?

My, ženy musíme len pozorne počúvať. Koniec koncov je to veľmi jednoduché.

“Hlúpy muž si zo záhrady plnej kvetov vyberie jednu, ktorú odtrhne a keď pre neho prestane byť pekná a voňavá, jednoducho ju zahodí. Múdrejší  si svoj kvet odtrhne a položí do vázy, aby vydržala čo najdlhšie. A ten najmúdrejší kvet vytrhne aj s koreňmi  a presadí na miesto, ktoré mu je najbližšie, aby sa o ňu mohol každý deň starať. Kvet bude rásť, kvitnúť a bude s ním…”

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií