fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blog: Po čom vlastne žena túži?

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite už bola každá z nás dolu tvárou na vlastnom chodníku života. Smutné, opustené, sklamané, samé, neuznané, neocenené, nesprávne zaľúbené alebo šialene impulzívne. Stokrát si sa spýtala: ,,Čo tu vlastne robím? Načo existujem? Veď to nemá zmysel.“

Moja milá, ono to všetko svoj zmysel má.

Moja milá, ono to všetko svoj zmysel má.
Ženy analyzujú, príliš premýšľajú nad skúsenosťami, nad ľuďmi a najviac nad svojím vlastným životom. Tak to skús teraz. Poupratuj si svoj život do poličiek, do skrine, do rôznych zakladačov. Hlavne maj vo svojom živote poriadok, pretože až vtedy prídeš na veľmi veľa vecí a tie ti pomôžu vstať z chodníka a kráčať ďalej. Vyrovnane a šťastne.

Raz som sa stretla s jednou dievčinou. Potrebovala som na ňu nejaký kontakt, a tak som sa smelo spýtala, či mi nedá svoj facebook. Zareagovala presne tak ako chcem raz zareagovať aj ja.
,,Facebook? Ja nemám facebook.“
,,To vážne? Prečo?“, zarazila som sa.
,,Nemám rada zbytočné veci. A keď mi príde niečo zbytočné, tak to jednoducho so svojho života vylúčim“. Zostala som v šoku, ale tá žena mala pravdu. Nevyzerala smutne ani mimo diania.

Mala som z nej pocit, že sa našla a že je šťastná, a svoje šťastie nepotrebovala zdieľať s nejakým fiktívnym publikom na facebooku. Túžila po niečom inom, a preto odstránila zbytočnosti, ktoré jej na tej ceste jednoducho prekážali.

Prečítajte si tiež:
13 mýtov o jedle vyvrátených vedou. Vieme, ktoré to sú!

sad-woman

Nedávno mi zavolala kamarátka. Rozhodla sa odísť. Vlastne už bola na ceste do Prahy. Povedala mi, že už má toho dosť. Jednoducho nevládze ľúbiť niekoho, kto o to nestojí. Kto jej to nechce dovoliť, kto jej nechce odpovedať na otázky, ktoré sa stále pýta. Prečo spolu žijú iba svoje posteľové svety a ilúziu lásky prežíva iba ona? Prečo tomu zase slepo uverila?
,,Vieš, ja viem, že to nie je to, čo by som chcela. Ale je skvelý. Ľúbim ho a ani neviem prečo. Proste odchádzam, pretože on to tak necíti. A ja to takto nechcem. Chcem, aby to malo väčší zmysel. A ak sa máme stretnúť tak sa stretneme.“ Jej slová vo mne znejú doteraz. Proste odchádzam.

Každá žena túži po niečom inom.

Každá žena túži po niečom inom. Každá to chce získať iným spôsobom. A naozaj každá po svojom chodníku kráča svojím štýlom.
Túžiš milovať? Tak miluj. Ale skús najskôr začať milovať samú seba. Spoznaj to, čo ťa robí šťastnou. Uver tomu, čo majú ľudia na tebe radi. A maj to rada aj ty. Žiadne: ona je lepšia, ona má to, ona môže, prečo ty nie? Si skvelá. Tak v to začni veriť. Nezabudni k tomu pridať ľudskosť a pokoru. Vlastnosti, ktoré, niektorým ľuďom chýbajú.

Prečítajte si tiež:
Vulgárny telefonát v Teleráne: Neuveríte, čo povedala Slovenka v priamom prenose

Túžiš byť ľúbená? A prečo si myslíš, že nie si? Niekedy naozaj životu trvá pokiaľ sa jedna polovica srdca stretne s tou druhou. S tou správnou. Buď trpezlivá. Určite to príde a nájdeš svoj zmysel. Viem, že túžiš. Všetky túžime. Ale nezabúdaj, že máš okolo seba ľudí, ktorí ťa tiež zahŕňajú pozornosťou a spoločnosťou. Ver tomu či nie aj to je láska.

Možno sa pýtaš otázky a nevieš nájsť odpoveď. Možno si sama sebe pripadáš zvláštna, že to robíš. Nie si. Zvláštny je človek, ktorý len žije. Život však nie je len o žití. Musíš vnímať. Musíš hľadať zmysel. Mala by si veľa ďakovať a veľa sa usmievať. Veľa pomáhať a veľa skúšať. Veľa čítať, veľa cestovať, veľa premýšľať. No zo všetkého najviac by si mala robiť to, po čom túžiš z celého srdca.

Foto: www.google.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií