Blogerka stratila rázom 70-tisíc followerov kvôli jednej úprimnej fotke. Sledujte, čo na nej bolo

Blogerka stratila rázom 70-tisíc followerov kvôli jednej úprimnej fotke. Sledujte, čo na nej bolo

Aj vás by táto fotka vyprovokovala k podobného konaniu?

Trocha úprimnosti a všetko môže vyzerať úplne inak. Platí to aj vo svete sociálnych médií, v ktorom stačí malá chybička či trocha viac úprimnosti a vaši “priaznivci” na vás rázom zabudnú. Niečo podobné sa udialo aj fitness blogerke Sophie Gray, ktorá dennodenne motivovala svojich fanúšikov k zdravému životnému štýlu. Na svojom profile zverejňovala rôzne diéty či príspevky o chudnutí a nechýbali ani fotky z posilňovne či v plavkách, kde sa krásne telo fitness blogerky vynímalo. Všetko sa však zmenilo!


Zlom nastal vo chvíli, keď iný užívateľ zdieľal na Instagrame fotku Sophie s popisom – Nič nie je lepší, ako cítiť sa fit. Na to Sophie zareagovala správou, že podľa vlastných skúsenosti vie, že pizza a sušienky sú lepšie.

Následne celú situáciu blogerka zdieľala na svojom profile: Už dlhšie nevidíte na mojom profile na Instagrame fotky môjho tela kvôli tomuto dôvodu. Mať medzeru medzi stehnami, ťa neurobí šťastným. Pizza a sušienky sú chutnejšie. Je pre mňa choré, keď počujem, že ženy musia byť niečím iným ako samy sebou, aby boli šťastné. Viem, že som bola v fitness priemysle dlho a stále chcem, aby ste sa starali o svoje telo, ale tieto kecy…” Fitness blogerka týmto svojím statusom apelovala na to, že je dôležité, aby sme sa o svoje telo starali, ale je dôležité robiť aj to, čo nás robí šťastnými. Ak do toho fitness nepatrí, tak nech to nerobíme.

Tento úprimný odkaz sa však všetkým nepozdával, a tak prišla mladá žena rázom o 70-tisíc odberateľov. Z počtu 430-tisíc jej ostalo 360-tisíc priaznivcov, za ktorých je úprimne rada.

Ak súhlasíte s odkazom tejto fitness blogerky, tak zdieľajte článok aj vy.

Zdroj: style.iprima.cz

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*