fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ona bola bohatá, on chudobný, tak ho odmietla. Po 10 rokoch sa náhodne stretli a žena na ten moment nikdy nezabudne

Máte tip? napíšte nám mailom

Dobrá výchova a slušnosť k ostatným ľuďom by mala byť deťom vštepovaná od malička. A to všetkým bez ohľadu na ich sociálny status. V tomto príbehu si bohaté dievča chudobnejších ľudí nevážilo, opovrhovalo nimi, no neskôr sa stalo niečo, čo ňou poriadne zamávalo.

Do bohatého a namysleného dievčaťa sa zamiloval chlapec z chudobnej, no milujúcej rodiny. Jeho rodičia tvrdo pracovali, len aby ich nadpriemerne inteligentný syn mohol študovať. Dievča sa s citmi tohto mladíka kruto zahrávala a keď jej povedal, že ju miluje, vysmiala ho a povedala, žeby si nikdy nevzala niekoho, kto nemá peniaze a je na tak nízkej úrovni.

Tieto slová chlapcovi zlomili srdce, no začal na sebe pracovať ešte viac. Nikdy však na krásne, ale kruté dievča nezabudol. O 10 rokov sa náhodne stretli v istom nákupnom centre a okamžite ju spoznal a aj ona spoznala jeho. Mladá žena si neodpustila uštipačné reči. “Tak ty si tu? Toto nákupné centrum je pre teba príliš luxusné a určite tu iba pracuješ. Môj manžel je vo vedení, ale osobne si ho zrejme nestretol… A čo máš vlastne nové?” Mladík sa na ňu len smutne pozrel a nechápal, ako môže byť niekto tak zlý a krutý, nič jej na to však nepovedal.

Prečítajte si tiež:
Británia varuje: Morské koníky nie sú suveníry!

V tom k nim prišiel nervózny muž v obleku so slovami: “Dobrý deň, pane. Vidím, že ste sa už zoznámili s mojou ženou,” a podal mladíkovi ruku. Ten po chvíľke odišiel a manžel o ňom začal hovoriť svojej manželke: “Je to veľmi bohatý, ale skromný človek. Nemal to v živote ľahké. Povráva sa, že kedysi miloval jedno dievča, ktoré ho ale odmietlo a zlomilo mu srdce. Je však veľmi inteligentný a šikovný, a tak sa mu podarilo zarobiť neskutočné peniaze. Teraz je z neho milionár, nikdy sa ale z toho odmietnutia nespamätal, a tak je sám. Dokážeš si predstaviť, aké hlúpe dievča to bolo?! Veď mohlo byť manželkou úspešného milionára so zlatým srdcom…”

Keď to žena počula, nezmohla sa na slovo…

Zdroj: Elekropiknik

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií