Ona bola bohatá, on chudobný, tak ho odmietla. Po 10 rokoch sa náhodne stretli a žena na ten moment nikdy nezabudne

Ona bola bohatá, on chudobný, tak ho odmietla. Po 10 rokoch sa náhodne stretli a žena na ten moment nikdy nezabudne

Dobrá výchova a slušnosť k ostatným ľuďom by mala byť deťom vštepovaná od malička. A to všetkým bez ohľadu na ich sociálny status. V tomto príbehu si bohaté dievča chudobnejších ľudí nevážilo, opovrhovalo nimi, no neskôr sa stalo niečo, čo ňou poriadne zamávalo.

Do bohatého a namysleného dievčaťa sa zamiloval chlapec z chudobnej, no milujúcej rodiny. Jeho rodičia tvrdo pracovali, len aby ich nadpriemerne inteligentný syn mohol študovať. Dievča sa s citmi tohto mladíka kruto zahrávala a keď jej povedal, že ju miluje, vysmiala ho a povedala, žeby si nikdy nevzala niekoho, kto nemá peniaze a je na tak nízkej úrovni.


Tieto slová chlapcovi zlomili srdce, no začal na sebe pracovať ešte viac. Nikdy však na krásne, ale kruté dievča nezabudol. O 10 rokov sa náhodne stretli v istom nákupnom centre a okamžite ju spoznal a aj ona spoznala jeho. Mladá žena si neodpustila uštipačné reči. “Tak ty si tu? Toto nákupné centrum je pre teba príliš luxusné a určite tu iba pracuješ. Môj manžel je vo vedení, ale osobne si ho zrejme nestretol… A čo máš vlastne nové?” Mladík sa na ňu len smutne pozrel a nechápal, ako môže byť niekto tak zlý a krutý, nič jej na to však nepovedal.

V tom k nim prišiel nervózny muž v obleku so slovami: “Dobrý deň, pane. Vidím, že ste sa už zoznámili s mojou ženou,” a podal mladíkovi ruku. Ten po chvíľke odišiel a manžel o ňom začal hovoriť svojej manželke: “Je to veľmi bohatý, ale skromný človek. Nemal to v živote ľahké. Povráva sa, že kedysi miloval jedno dievča, ktoré ho ale odmietlo a zlomilo mu srdce. Je však veľmi inteligentný a šikovný, a tak sa mu podarilo zarobiť neskutočné peniaze. Teraz je z neho milionár, nikdy sa ale z toho odmietnutia nespamätal, a tak je sám. Dokážeš si predstaviť, aké hlúpe dievča to bolo?! Veď mohlo byť manželkou úspešného milionára so zlatým srdcom…”

Keď to žena počula, nezmohla sa na slovo…

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Unikátne priateľstvo: Žena zachránila čmeliakovi život a vytvorili si spolu nevídané puto

Zdroj: Elekropiknik

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*