Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zabudnite na plameniakov! Hit minulého leta strieda dokonalý módny štýl

Trendy štýl pri bazéne predbehol dokonca aj nafukovacích pelikánov a plameniakov. Ako vyzerá boho štýl a prečo ho milujú ženy aj muži?

Pokračovanie pod reklamou

Boho štýl, bohémsky štýl, Boheme Chic, boho, je jedno, ako ho nazvete. Je ženský, vzdušný, prírodný a kvetnatý. Nesie v sebe prvky hippie, retro aj na indiánskeho štýlu. Je plný vzdušných materiálov, strapcov, divokých vzorov, kvetín, šperkov a iných doplnkov. Medzi tie patria napríklad kabelky so strapcami, klobúky, okrúhle okuliare, opasky aj čelenky.

Bohoštýl pri bazéne
Zdroj: instagram.com

Veľmi obľúbené sú aj pletené alebo hačkované kusy odevov. Medzi top tohto leta patria hačkované plavky. Na nohy si pokojne dajte takzvané gladiátorky. Nutnosťou sú upravené vlasy a rôzne kvetované čelenky v nich. Pri príprave k bazénu preto nezabúdajte ani na účes. Najvhodnejšie sú rozpustené a mierne kučeravé vlasy, no pokojne popustite uzdu svojej fantázii, pretože vlasy si môžete všakovak pozapletať.

Boho je romantika ako vyšitá, aj tu však platí, že menej je viac. K tomuto štýlu jednoznačne patria napríklad zvonové nohavice, dlhé voľné šaty, ale aj svetre, pončá, kardigány. Bohémsky štýl nemusí byť len letná záležitosť. Práve kvôli svetrom ho môžete nosiť aj počas zimy.

Boho štýl pre všetky postavy

Výhodou tohto štýlu je, že si ho môžu dovoliť aj ženy s plnšími tvarmi tela a v akomkoľvek veku. Ak sa nebojíte experimentovať s farbami, smelo do toho. Odporúčame vám však jeden bláznivý kúsok skombinovať s ďalšími jednoduchšími doplnkami.

Pokračovanie pod reklamou

View this post on Instagram

@voguemagazine by @oliverhadleepearch

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Vždy by ste mali ostať pri jednom výraznejšom kúsku odevu. Ak máte silnejšie nohy alebo väčší zadoček, najlepšie bude, ak si dáte tmavší spodok a k nemu nakombinujete vzorovaný vrch a pekné šperky. Tak zakryjete problémové partie a ukážete len to, čo chcete.

Chcete sa schladiť? Toto sú najlepšie slovenské kúpaliská, ktoré by ste mali navštíviť.

Zdroj: prozeny.blesk.cz, sashe.sk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií