Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boj o víťazstvo v eurovoľbách sa podľa špecialistov na stávky zredukoval medzi PS a Smer-SD

Podľa Timára ďalšie strany, hnutia či koalície reálne nemajú šancu na víťazstvo.

5.6.2024 (SITA.sk) – Podľa špecialistov na kurzové stávky sa boj o víťazstvo v eurovoľbách na Slovensku zredukoval medzi hnutie Progresívne Slovensko (PS) a stranu Smer-SD. Filip Timár, vedúci komunikácie a CSR Tipsport SK, uviedol, že obidve strany majú momentálne zhodný kurz na víťazstvo do Európskeho parlamentu. Podľa Timára ďalšie strany, hnutia či koalície reálne nemajú šancu na víťazstvo.

„Samotní tipéri viac veria hnutiu PS. Z hľadiska celkovej sumy vsadenej v eurách je 55,5 percenta náberov na víťazstvo PS a 44,5 percenta na víťazstvo Smeru-SD. Najviac tiketov bolo k stredajšiemu dňu tiež uzatvorených na hnutie PS (592 tiketov), nasleduje Smer-SD (437 tiketov). Špecialisti na kurzové stávky tiež odhadujú, že v europarlamente budú za Slovensko sedieť okrem PS a Smeru-SD aj zástupcovia strán Hlasu-SD, Republiky, KDH a SaS,“ dodal Timár.

Vedúci komunikácie Tipsportu tiež poznamenal, že najvyšší sólo tiket zaznamenali na víťazstvo Smeru a to v hodnote jeden tisíc eur. Pri výhre by si tento klient pripísal na účet 1 900 eur.

„Tipéri si môžu vsadiť nielen na víťazstvo, ale aj na umiestnenie politickej strany, hnutia či koalície do piateho miesta, počet hlasov v percentách u jednotlivých kandidujúcich subjektov, či duelové stávky,“ doplnil Timár.

Viac k témam: stávky, tipéri, víťazstvo, Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Boj o víťazstvo v eurovoľbách sa podľa špecialistov na stávky zredukoval medzi PS a Smer-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií