fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boris Kollár: Nech na mňa pokojne ktokoľvek nasadí volavku. Keď sa to bude dať a bude to pekná baba, aj sa s ňou vyspím, však som to ja!

Boris Kollár sa dnes na tlačovej konferencií vyjadril k stretnutiu s Jaroslavom Haščákom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Boris Kollár sa v piatok tajne stretol so šéfom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom. Meno Jaroslav Haščák sa spája s najznámejšou kauzou na Slovensku: Gorila. O stretnutí v bratislavskom hoteli Martina Borguľu  informoval v piatok DenníkN, ktorému sa podarilo po stretnutí natočiť rozhovor o dôvode ich stretnutia. Kým Boris Kollár informoval, že sa stretol skrz diskreditačné články v týždenníku Plus 7 dní, ktorého vlastníkom je Haščák. Naopak Haščák tvrdil, že sa s Kollárom stretol práve kvôli pripravovanej knihe o podnikaní na Slovensku.

Kollár dnes tvrdil, že si chcel a Haščákom vydiskutovať zoči-voči, prečo naňho útočia médiá Penty a chcel vedieť, či je to priamo na príkaz Haščáka alebo nie.

Na otázku, prečo sa Haščák vyjadril, že sa s nim stretol kvôli svojej novej knihe odpovedal: „Nehovorím, že Haščák klamal ja mu do hlavy nevidím. Možno jeho dôvod bol, že sa ide pozrieť na toho Kollára. A možno niečo z toho do tej knihy dá.“

Na konci tlačovej konferencie Kollár povedal, že je otvorený človek a nikto ho nezatlačí do kúta. Potom dodal, že nemá obavy, že naňho niekto nasadí volavku a bude ho vydierať. „Nech na mňa pokojne ktokoľvek nasadí volavku. Keď sa to bude dať a bude to pekná baba, aj sa s ňou vyspím, však som to ja, “ povedal.

Prečítajte si tiež:
Bratislavčan chcel ukradnúť finančné milodary z kostola. Hrozí mu až 10-ročný trest

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií