fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Brad Pitt a Jennifer Aniston vraj plánuju tajnú svadbu

Klebety o tom, že si hviezdny pár Brad Pitt a Jennifer Aniston opäť našiel k sebe cestu, neustávajú. Práve naopak, naberajú na sile.

Máte tip? napíšte nám mailom

Americkí herci Brad Pitt (56) a Jennifer Aniston (50) patrili k najmilovanejším párom Hollywoodu. Po piatich rokoch manželstva sa však v roku 2005 rozviedli a Brad Pitt skončil v náručí krásnej Angeliny Jolie. Aj tú však napokon po 12 rokoch opustil. V kuloároch sa už dlhšie šepká, že si opäť našiel cestu k svojej starej láske Jennifer Aniston.

Blízke zdroje prehovorili

Jennifer Aniston a Brad Pitt zatiaľ nič nepotvrdili. Tajné zdroje z ich blízkosti však už niekoľko mesiacov hlásia, že sa medzi nimi opäť zrodila láska. Prvé dohady sa objavili po tom, ako sa dvojica objímala na odovzdávaní cien SAG v januári tohto roku. Brad Pitt na nich získal cenu za najlepší mužský herecký výkon vo filme Vtedy v Hollywoode, Jennifer získala cenu za ženský výkon v seriáli Morning Show. Brad bol takisto zachytený, ako v zákulisí sleduje Jenniferinu ďakovnú reč. Bol ňou unesený.

Odvtedy mali herci podľa tajného zdroja minimálne 5 tajných rande. Brad PItt dokonca s Jennifer strávil Vianoce.

„Nemyslím si, že ona ho niekedy prestala milovať, aj keď jej zlomil srdce, keď ju opustil pre Angelinu Jolie,”

prezradil anonymný zdroj magazínu Mirror.

Prečítajte si tiež:
Meghan má dokonalého muža: Harry bránil homosexuálneho vojaka

Zdroj takisto tvrdí, že Jennifer trvalo veľmi dlho, kým mu dokázala odpustiť. Dvojica však prežíva krásne obdobie.

„Jediné, o čom hovorí, je Jen. Ich romantický vzťah sa zrodil znovu a ja som už roky nevidel ani jedného z nich takého šťastného.“

To, či zdroje hovoria pravdu, alebo len víria vodu okolo prominentného páru, nie je zatiaľ jasné. Špekulácie však pokračujú, Brad Pitt a Jennifer Aniston sú vraj zatvorený v jednom dome kvôli šíreniu koronavírusu. Údajne už plánujú aj svadbu, tá má byť tajná a má sa odohrať v Mexiku.

Napriek rozchodu ostali priateľmi

Iné zdroje však brzdia nadšenie fanúšikov. Hovoria, že medzi Bradom a Jennifer ostalo už iba silné priateľstvo. Zdá sa, že na definitívne potvrdenie či vyvrátenie ich vzťahu si budeme musieť počkať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Mirror Wikipedia Hello Magazine

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií