fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš o tom, že existuje 8 typov bradaviek? Ktoré sú tie tvoje?

Nielen prsia, ale i bradavky môžu byť asymetrické a rôzne.

To, že prsia môžu mať rôzny tvar a veľkosť, je známe, ale platí to i o bradavkách. Existuje až 8 rôznych typov a to nie je všetko, je možné mať aj kombináciu týchto druhov, pretože ľudské telo je viac či menej asymetrické. Ale poďme si už predstaviť jednotlivé typy…

Vyčnievajúce

2747405_bradavka-prso

Tento typ je považovaný za bežný. Ide o bradavky, ktoré vyčnievajú nad povrchom dvorcov aspoň pár milimetrov a smerujú od tela. Pokiaľ je ale žena vzrušená alebo jej je chladno, vztýčia sa ešte viac a stvrdnú.

Ploché

2747404_bradavka-prso

Pri tomto type sa prsia zdajú akoby hladké a nič z nič nevyčnieva, pretože bradavka splýva s povrchom dvorca a trošinku vystúpili len vtedy, pokiaľ je ich majiteľka vzrušená alebo sa náhle ochladí.

Nafúknuté

2747401_bradavka-prso

Pri tomto druhu sú nafúknuté nielen bradavky, ale i celé dvorce. Na dotyk sú mäkké, no samozrejme len do momentu, ktorý sme spomínali už vyššie.

Vpáčené

2747403_bradavka-prso

Bradavky môžu byť vpáčené niekoľkými spôsobmi. Najmenší problém je, ak sú vpáčené len čiastočne, vtedy sa dá stimuláciou docieliť štádium bežnej bradavky. No môže sa stať, že problém je natoľko vážny, že pomôže jedine operácia. Tento typ môže robiť problémy pri dojčení, ale je pomerne častým javom, že sa stav bradaviek počas tehotenstva upraví sám a vystúpia.

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií