Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bratislavskí policajti si posvietili na účastníkov tuningového zrazu, zadržali aj dva vodičské preukazy (foto)

V blokovom konaní tiež riešila 11 vodičov pre nevyhovujúci technický stav.

14.4.2024 (SITA.sk) – Bratislavskí policajti kontrolovali účastníkov tuningového zrazu. Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave, osobitnú kontrolu uskutočnili v noci zo soboty (13. apríla) na nedeľu.

„Počas jej trvania policajti zadržali dvom vodičom vodičské preukazy, pričom v jednom prípade to bolo z dôvodu pozitívnej dychovej skúšky na alkohol a v jednom prípade z dôvodu závažného porušenia pravidiel cestnej premávky, celkovo siedmim vodičom zadržali osvedčenia o evidencii, v troch prípadoch zadržali tabuľky s evidenčnými číslami,“ uviedla polícia.

V blokovom konaní tiež riešila 11 vodičov pre nevyhovujúci technický stav, ďalších troch zas pre používanie telefónu počas jazdy. Policajti rozdali i dvadsať pokút za nedodržanie povolenej rýchlosti jazdy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Bratislavskí policajti, Dopravná akcia, Pokuty
Zdroj: SITA.sk – Bratislavskí policajti si posvietili na účastníkov tuningového zrazu, zadržali aj dva vodičské preukazy (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií