Bubba Hubba už nie sú iba žuvačky! Tento likér vás prenesie späť do detstva

Bubba Hubba už nie sú iba žuvačky! Tento likér vás prenesie späť do detstva

Pamätáte si ešte na žuvačky Bubba Hubba, ktoré boli také chutné, že ste ich chceli až zjesť?

Teraz môžete! Nie síce doslova zjesť, ale vypiť určite. Bubba Hubba nájdete už aj v podobe likéru, ktorý chutí rovnako dobre ako vaša obľúbená žuvačka z detstva. Ako to?

Animated GIF

Zdroj: giphy.com


Všetko má na svedomí firma Sweet Litte Bubba Hubba, ktorá sa rozhodla uviesť na trh sladkú novinku inšpirovanú samotnou žuvačkou – Bubba Hubba likér. Zaujímavosťou je, že likér sa predáva výlučne iba v Spojenom kráľovstve, a preto by ste ho v ľubovoľných obchodných reťazcoch hľadali márne – krajina má prísny zákaz vyvážať ho do sveta. Je čas na výlet do Londýna, čo poviete?

Ak by ste ho predsa len veľmi chceli a na podobné výlety nemáte čas a ani náladu, nezúfajte. Spoločnosť Ginspiration, ktorá sa zameriava najmä na gin, myslela aj na vás. Môžete si ho zakúpiť cez internetový obchod tejto spoločnosti https://www.ginspiration.uk/sweet-little-bubba-hubba-bubblegum-gin-liqueur-50cl-19684-p.asp, pričom cena sa pohybuje okolo 22 libier.

Bubble Gum Quail Man GIF

Zdroj: giphy.com

Okrem typického popisu ingrediencií nachádzajúcich sa na zadnej strane fľaše, spoločnosť na rovnakom mieste uvádza i rôzne inšpirácie, ako piť tento likér. Vychádzajúc z odporúčaní spoločnosti, likér najlepšie chutí v kombinácii s ľubovoľným nealkoholickým (limonádou, tonikom a pod.), ako aj s alkoholickým nápojom (najmä s Proseccom). Záleží iba na vás, aké prísady zvolíte – nebojte sa trochu experimentovať a pripraviť vašim hosťom nápoj, na ktorý len tak ľahko nezabudnú.

Zdroj: giphy.com

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*