fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Budaj sa obáva o demokraciu na Slovensku, chce zmobilizovať sily a zasadnúť za okrúhly stôl

Martin Klus pripomenul, že sa nesmie zopakovať situácia z volieb v roku 2020, keď prepadlo mnoho hlasov demokratického voličstva.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.12.2022 (Webnoviny.sk) – Poverený minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO) na tlačovej besede avizoval, že v januári občiansko-demokratická platforma zorganizuje okrúhly stôl pre demokratické sily. Nebude určený len pre parlamentné strany.

Demokrati podľa Budaja musia zmobilizovať svoje sily tak, ako to podľa neho robia ich odporcovia. Poukázal na hrozbu zmeny zahraničnopolitickej orientácie Slovenska, pričom argumentoval vyjadreniami o zastavení pomoci Ukrajine.

Za vážny signál označil i reči o špeciálnej prokuratúre či jej šéfovi. Martin Klus (nezaradený) pripomenul, že sa nesmie zopakovať situácia z volieb v roku 2020, keď prepadlo mnoho hlasov demokratického voličstva.

Viac k témam: Demokracia, Politická kríza, pomoc Ukrajine, rusko-ukrajinský konflikt, Špeciálna prokuratúra
Zdroj: Webnoviny.sk – Budaj sa obáva o demokraciu na Slovensku, chce zmobilizovať sily a zasadnúť za okrúhly stôl © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií