fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bude Tabák na kandidátke SNS? Podľa Danka je väčšia osobnosť ako Bittó Cigániková

Tomáš Taraba a jeho strana Život – Národná strana (Život-NS) dostanú ako prví miesta na kandidátnej listine Slovenskej národnej strany.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.4.2023 (SITA.sk) – Slovenská národná strana (SNS) odmieta mediálne špekulácie o účasti nezaradenej poslankyne Romany Tabák na kandidátnej listine strany. Zároveň tvrdí, že nikdy nerokovala a ani nebude rokovať s poslankyňou o jej účastí na kandidátke.

Taraba by ju bral

„Toto vyhlásenie adresujeme všetkým médiám, aby nevytvárali špekulácie o veciach, ktoré nie sú pravdou a nikdy sa nezakladali na objektívnej realite. Každý zo subjektov, ktorý je na kandidátnej listine, má právo na svoj politický názor,” uviedla v tlačovej správe riaditeľka kancelárie predsedu SNS Zuzana Škopcová.

Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Tomáš Taraba a jeho strana Život – Národná strana (Život-NS) ako prví dostanú miesta na kandidátnej listine Slovenskej národnej strany. Na tlačovej besede to oznámil predseda SNS Andrej Danko.

Zaslúži si obdiv

Taraba si myslí, že nezaradená poslankyňa Romana Tabák by mala na kandidátke SNS figurovať tiež.

„Zohrala až kľúčovú úlohu v momente, keď sa hlasovalo o tom, či bude na Slovensku opozícia prenasledovaná alebo nie. Vtedy ako koaličná poslankyňa išla do obrovského ‘hejtu’ a mala pravdu, že sa vtedy postavila na stranu zdravého rozumu. Budem určite ten, ktorý bude tvrdiť, že Tabák by na kandidátke mala byť,” uviedol Taraba.

Prečítajte si tiež:
Vydrží Hegerova menšinová vláda? Väčšina Slovákov si to nemyslí, voliči OĽaNO však stále veria

Predseda SNS Danko dodal, že „Romana Tabák je určite väčšia osobnosť ako Jana Bittó Cigániková v SaS a zaslúži si obdiv za veci, ktoré spoločnosti komunikovala”.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk – Bude Tabák na kandidátke SNS? Podľa Danka je väčšia osobnosť ako Bittó Cigániková © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií