fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Budúce hviezdy YouTube? #5: Říkej mi Klári

Máte tip? napíšte nám mailom

Šialená, ale s nohami pevne na zemi!

Tentokrát nás upútala mladá youtuberka z Česka, ktorá na svoj kanál pridáva vtipné videá a vidno na nej, že ju točenie videí naozaj baví a robí to pre ľudí. Spontánne dievča a jej naozaj dobré videá si proste musíte pozrieť!

Ahoj, jsem 16-letá holka, která se snaží pobavit okolí, ale třeba i inspirovat. Občas trošku šílená ale s nohami pevně na zemi. Sama nevím, do jaké kategorie “Youtuberů” bych se zařadila, ale to se uvidí až časem. Především ale miluji Jídlo, Módu, Zábavu a Cestování ♥ – Vaše Klárka ♥ Fashion & Vlog’s & Lifestyle & Sketch.”

Takto znie popis kanála Říkej mi Klári, ktorý mladej a šikovnej Češke patrí. Zatiaľ, na ňom má vyše 300 odberateľov a na Facebooku fanpage, ktorá sa viac menej ešte len rozbieha. Do svojich videí vkladá energiu a čas, čo je vidno a dokážu nielen pobaviť, ale aj inšpirovať.

Očakávanie vs. realita

Back to school – DIY a Moje tipy

Condom Challenge

Zdroj: youtube.com

Prečítajte si tiež:
Z nevinnej krásky poriadna šelma: Takto vyzerala Zuzanita z Take me out pred plastickými zákrokmi
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií