fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Byť odmenený 300 dolármi za dovolenku? Na týchto ostrovoch je to v roku 2017 realita

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto nemá rád dovolenku ruku hore! Je veľmi pravdepodobné, že tvoja ruka zostala na tvojom smartfóne či príslušenstve k PC. Veď predsa… kto by si nechcel z času na čas zájsť niekam a oddýchnuť si s rodinou či milovanou polovičkou?

Tentokrát máme pre vás celkom “sviežu” novinku, ktorá poteší mnohých vášnivých cestovateľov a priaznivcov exotických krajín. V Karibiku sa nachádza niekoľko miest, na ktorých vás odmenia 300 dolármi v prípade, že tam strávite viac ako tri dni.

Pýtaš sa, prečo je to tak?

Táto super atraktívna ponuka bola zahájená na oslavu 100. výročia odo dňa, kedy sa Panenské ostrovy stali územím USA. Spojené štáty kúpili tieto ostrovy od Dánov v roku 1917 za 25 miliónov dolárov v zlatých minciach.

Existuje niekoľko ostrovov v súostroví, ktoré patria do USA. Najväčšie z nich sú St. Croix, St. John, a St. Thomas. Vďaka svojmu miernemu podnebiu a vysokej úrovni služieb si Panenské ostrovy získali lásku turistov z celého sveta. V tomto jubilejnom roku si hosťujúci rekreanti teda užijú aj slušnú finančnú odmenu.

Miestne úrady sú ochotné zaplatiť každému turistovi prichádzajúcemu na niektorý z troch hlavných ostrovov atraktívnu sumu vo výške 300 dolárov v prípade, že splní nejaké tie podmienky. Ponuka je sprístupnená pre každého, kto si dovolenku zabookuje do 1. októbra 2017 s úmyslom zostať na ostrovoch viac ako tri dni… veď, kto by tam chcel ostať menej.

Avšak, aby sme boli úprimní.. nedostaneš 300 dolárov na ruku, ako výplatu. Tieto peniaze budú vyplatené v špeciálnych poukážkach, ktoré možno využiť na rôzne aktivity ako potápanie, výlety či surfovanie. Tí, ktorí prídu počas osláv výročia (v marci), dostanú ešte špeciálny darček. Čo to bude? To zatiaľ nevieme.

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií